Сторінка директора, 12 вересня 2020 року

Шановні відвідувачі сайту

Ось і почався 2020-2021 навчальний рік,якого ми очікували з нетерпінням кілька місяців поспіль.

Хочеться сподіватись,що він буде спокійнішим і учні та гімназисти повернуться до звичної форми роботи.Однак, найімовірніше працювати доведеться в умовах карантинів.

Станом на 1.09.20 у гімназії навчатиметься 726 учнів та гімназистів, згрупованих у 23 класи.

Вперше початкова школа та основна школа працюють за окремими розкладами дзвінків.Тут у нагоді нам стали унікальні можливості дзвінків по радіо,що не дають можливості заплутатись в одноманітних мелодіях.

У гімназії нанесена спеціальна розмітка руху учнів під час перерв,ми повністю забезпечені антисептиками та дезинфікуючими рідинами,встановлено 4 автоматичних дезинфікуючих пристрої,у всіх туалетах є рідке мило.Гімназія ретельно прибирається.До речі,з 1 вересня прибирання приміщень силами гімназистів 8-11-х класів зоборонено,це роблять прибиральниці.

Дирекцією видано кілька наказів та протоколи проведення прибирання та поведінки учасників освітнього процесу під кас карантину.

По гімназійному радіо регулярно проводиться роз'яснювальна робота щодо використання захисної маски під час пересування дітей в коридорах та рекреаціях.

У їдальні за одним столиком нині розміщується лише 4 особи,заборонено доставку готової їжі сторонніми постачальниками. Натомість ФОП Стеценко освоїла технологію приготування їжі в ланч-боксах.

Лише в окремих випадках на базі гімназії проводитимуться батьківські збри в режимі оф-лайн,решта - он-лайн.

Заборонено вхід до закладу батькам та строннім особам.

Усі ці заходи спрямовані на безпеку всіх учасників освітнього процесу , і я хочу всім подякувати за розуміння,допомогу та сприяння.

Провсяк випадок ми розпочали підготовку до можливого дистанційного та змішаного навчання.Всі новоприбулі,новопризначені вчителі та учніперших класі отримали нові корпоративні адреси для роботи в Класрумі платформи G-Suite.Незабаром для них буде проведено навчання.

Є інформація,що у всіх зонах,крім червоної,освітній процес повністю зупинятись не буде. Його приминення стосуватиметься лише класів,у яких буде виявлено хворих на Ковід-19,або вчителів, у яких підтвердиться ця хвороба.

Великі сподівання дирекція покладає на систему інформування через проект Ошкола (електронний щоденник).Просимо батьків регулярно знайомитись з інформацією,що надсилається з офісу директора,заступниками та вчителями.На разі це один з небагатьох каналів комунікації,що реально працює.

Працює також наш сайт та віртуальна приймальня,однак найдієвішим та найшвидшим і проект Ошкола.

У разі переходу на дистанційне навчання,інформаційним каналом стане і Класрум.

Звісно,всім зрозуміло,що багато видів роботи в умовах карантину відмінено,видозмінено або проводитиметься специфічно.

Дирекція гімназії має надію,що батьки допоможуть своїм дітям у придбанні захисних масок,проведуть роботу щодо безпечної поведінки в транспорті,місцях загального користування тощо.У разі переходу на дистанційне навчання проситимемо батьків початкової школи допомогти своїм дітям в організації цієї роботи,оскільки маленькі діти ще не володіють навичками самостійно працювати на освітніх платформах.

Бажаю всім здоров'я,успіхів і перемог!

Саєнко С.І.,директор


Відредаговано 13.09.2020

Оголошення

14.04.2021

Читання, присвячені творчості М.Драй-Хмари, анонсовані на 15 квітня, переносяться на пізнішу дату, яка буде повідомлена учасникам додатково.

09.04.2021

З 12 по 25 квітня у всіх школах міста в 5-11-х класах буде продовжено навчання із застосуванням дистанційних технологій (у ПМГ Classroom).1-4 класи навчатимуться у звичному режимі.

29.03.2021

З 12 квітня розпочнеться прийом документів для зарахування до 1-х класів (два класи по 30 осіб). Останній день прийому документів - 31 травня 2021 року. Для подачі документів та дотримання карантинних вимог, обов'язковий попередній запис у секретаря з 5 квітня за телефоном 337121.

Нагадуємо, наявність довідок 086-1/о та 063 (щеплення) є обов'язковою.


Детальніше >>

27.02.2021

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого продовжено термін дії карантину у закладах освіти до 30 квітня 2021 року

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Оціни свою роботу онлайн з 5 по 9 квітня

    Відмінно - 15

    Добре - 24

    Задовільно - 5

    Не працював - 1

    Оціни роботу гімназії онлайн з 5 по 9 квітня

    Відмінно - 13

    Добре,були незначні проблеми - 22

    Погано,було багато проблем - 4

    Важко визначитись - 1

    Чи втомився ти від дистанційної роботи?

    Так,це складно - 15

    Ні,це легко - 22

    Складно відповісти - 7

    Чи повинні вакцинуватись всі вчителі з 1 вересня?

    Так,це було б добре - 18

    Ні,це не дасть результату - 21

    Не знаю - 8

    Чи повинні вакцинуватись всі учні з 1 вересня?

    Так,це було б добре - 13

    Ні,це не дасть результату - 27

    Не знаю - 7

    Чи виготовили тобі батьки картку Visa FacePay?

    Так,хотів би вже її застосувати - 14

    Ні,в процесі - 9

    Мені її не виготовлятимуть - 18

    Я не знаю,що це - 8