Вісті з класів:4-Б створює традиції

18.10.2021

2 жовтня 4-Б клас традиційно відвідав Черкаський зоопарк,який є одним з найкращих в Україні. КожноЇ осені клас відвідує зоопарк,але цю локацію хочеться відвідувати знову і знову.Тварини – це завжди хіт для дитячої аудиторії, особливо міської.По-перше, це цікаво.По-друге, численні дослідження психологів підтверджують, що спілкування з братами нашими меншими впливає на дітей позитивно.Тут можна не лише помилуватися звірятками, але й навчити дітей відповідальному ставленню до природи.

Активний відпочинок і екологічно орієнтовані активності завжди цікаві і корисні для учнів,тим більш,що класний керівник,В.І. Юларжи, завжди проводить ці екскурсії креативно. Одного разу гідом була волонтер із Канади,Соня Шерр вона знайомила дітей з мешканцями зоопарку англійською мовою. В минулому році діти самі підготувати матеріали про тварин і стали гідами один для одного,кожен зміг себе відчути у ролі екскурсовода. Для цього заходу класовод розробила спеціальний тематичний квест «Таємниці Черкаського зоопарку» англійською мовою. Клас був поділений на команди і кожна команда отримала «маршрутний лист» з завданнями квесту. Всі групи впоралися на відмінно. Діти використовували різні часові форми англійської мови для відповідей на запитання, проводили заміри пандусів і заробляли «зоологічні грошики» . За ці кошти учні могли собі купити деякі преференціі : наприклад провести урок ,або звільнення від одного домашнього завдання. Участь у квесті викликала бурю вражень і емоцій. Традиційно кожен похід до зоопарку закінчується пікніком зі смаколиками, цей раз не став виключенням, за пригощання відповідали літні іменинники, яких щиро вітав клас під час заходу. Діти отримали заряд енергії для подальших звершень,прокачали свої знання та навички і виказали бажання як умога частіше проводити квести на свіжому повітрі.

Оголошення

29.11.2021

З ініціативи парламенту у гімназії буде проходити турнір з настільного тенісу. Заявки на участь приймаються до 1 грудня 2021 р. включно. Про графік проведення змагань організатори повідомлять пізніше.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/yUgD7zud5R3gpFZo8 

29.11.2021

В гімназій відбудеться турнір з шашок. Заявки приймаються до 2 грудня включно.

Для участь переходь за посиланням і реєструйся. https://forms.gle/NrbLZTw2j3AYTZae6

06.10.2021

З 9 жовтня на базі нашої гімназії розпочав свою роботу мовний центр «ОЛІМПУС». У вересні 2021-2022 н.р. нами отримано Сертифікат, що засвідчує право Центру на підготовку слухачів до міжнародних екзаменів.

Всі бажаючі долучитися до поглибленого вивчення англійської мови отримають кваліфіковану допомогу викладачів Першої міської гімназії. У цьому році Центр відкрив ліцензовані курси по підготовці до іспитів Cambridge English: Young Learners, KET, PET, FCE та IELTS.

Необхідні роз'яснення щодо набору в групи можна отримати у директора центру Паіс Юлії Валентинівни, т. 0677795558

14.09.2021

Щопонеділка з 15:10 год. та щосереди з 14:15 год.у актовій залі проводитиметься гурток "Співочі голоси гімназії" для усіх бажаючих учнів та гімназистів. В понеділок керівник гуртка Кісільова Марія Сергіївна чекає в актовій залі на учнів 2-4 класів, у середу 5-9 класів.

Планується вивчення та виконання пісень українською, англійською та іншими іноземними мовами.

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Чи був ти присутній на чемпіонаті ПМГ по спідкубінгу?

    Так - 5

    Ні - 9

    Я про нього не знав - 4

    Чи варто проводити такий чемпіонат надалі?

    Так - 9

    Ні - 3

    Мені байдуже - 5

    Чи варто провести чемпіонат ПМГ з шахів?

    Так - 16

    Ні - 1

    Мені байдуже - 1

    Чи варто провести чемпіонат ПМГ з шашок?

    Так - 12

    Ні - 4

    Мені байдуже - 2

    Чому мало хто користується в їдальні FacePay?

    Це забирає багато часу - 5

    Просто не хочу - 0

    В мене немає такої карти - 6

    Це не більше ніж іграшка - 3

    Я про це нічого не знаю - 3

    Коли встановлювати в ПМГ новорічні ялинки?

    З 1 грудня - 8

    З 15 грудня - 10

    З 25 грудня - 0

    Їх не варто встановлювати - 1

    Мені байдуже - 1