Щоденні новини

Сьогодні ЗНО з біології

13.07.2020

Сьогодні,13 липня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться проведенням тестування з біології. Для участі у тестуванні зареєстровано понад 113 тисяч вступників, в тому числі близько десятка наших гімназистів. Проведення тесту розпочнеться об 11 годині.

Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50. Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті. Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології складається із завдань трьох форм. Загальна кількість завдань тесту – 50, на їх виконання учасникам буде відведено 150 хвилин.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

детальніше »

Протоколи роботи шкіл оприлюднять найближчим часом

11.07.2020

Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством освіти розробляють алгоритми за якими з 1-го вересня відбуватиметься навчальний процес в закладах освіти.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, відповідаючи на запитання організації навчання з 1-го вересня.

«Звичайно ми хочемо, щоб наші діти повернулись до звичайного режиму навчання. Щоб вони пішли у школу особливо 1-го вересня. Covid вносить свої корективи. Тому ми зараз в умовах адаптивного карантину розробляємо механізми і правила, в який спосіб наші діти будуть навчатись», - зазначив Степанов.

Він наголосив, що правила визначатимуть умови, за яких діти зможуть навчатись у звичайному режимі, умови, за яких навчання відбуватиметься у дистанційному режимі, а також умови поєднання звичайного та дистанційного навчання. «Разом з Міністерством освіти і науки ми розробляємо відповідні правила і алгоритми. Я думаю, що протягом тижня, максимум 10-ти днів ми все це чітко випишемо і звичайно одразу повідомимо в який спосіб, за яких умов і як будуть навчатись діти в наступному навчальному році», - сказав міністр охорони здоров'я.

детальніше »

Обирай професії майбутнього!

10.07.2020

Чи знаєте ви, що робить «валідаторів знань», або хто такий «ментор стартапів»? Ні, це не химерні пристрої або персонажі з науково-фантастичних фільмів. Це – професії майбутнього. Людство динамічно розвивається, і безліч спеціальностей, які були так популярні в пострадянські часи просто йдуть у небуття, і на їх місце приходять нові, які відповідають очікуванням сучасного світу.Сподіваємось,що нижченаведений перелік професій,буде корисним випускникам ПМГ 2020 року.

Професії майбутнього мають схожі риси: в своїй більшості вони спрямовані на збереження екології, розробку нових технологій, які б спрощували людське життя і підкорення космосу. Ми розбили професії майбутнього на блоки, в залежності від пріоритетної сфери діяльності: Розробники-проектувальники, IT / Інтернет, Екологія, Медицина, Соціологія, Космос.

детальніше »

Сьогодні відбудеться ЗНО з історії України

09.07.2020

Сьогодні, 9 липня, в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Українського центру оцінювання якості освіти.Майже 30 гімназистів складатимуть цей предмет.

“Понад 264 тисячі осіб в 1 115 пунктах тестування протягом 150 хвилин виконуватимуть завдання сертифікаційної роботи з історії України. Тест налічує 60 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові/учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

детальніше »

Увага! Батьківські збори батьків першокласників

07.07.2020

8 липня проводитимуться перші організаційні батьківські збори батьків першокласників.

О 17.00 год. у актовій залі збори проводитимуться для 24-х батьків, які у списках зазначені з 1 до 24.

О 17.50 год. у актовій залі збори проводитимуться для 24-х батьків, які у списках зазначені з 25 до 48.

О 18.40 год. у актовій залі збори проводитимуться для решти батьків, які у списках зазначені з 49 до 68.

До зборів допускатимуться батьки у масках, розміщення у актовій залі із дотриманням безпечної дислокації.

детальніше »

Сьогодні проводиться ЗНО з англійської мови

07.07.2020

В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 07 липня відбудеться тестування з англійської мови. Для проходження тесту зареєстровано понад 117 тисяч учасників, в тому числі майже 40 осіб наших випускників.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест з англійської мови містить 59 тестових завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

детальніше »

Сьогодні проводитиметься ЗНО з іноземних мов

06.07.2020

В Україні триває проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. 06 липня відбудеться тестування з трьох іноземних мов: німецької, французької та іспанської.

Проведення тестів розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тести з німецької, французької та іспанської мов мають схожу структуру, кожен з них містить 59 тестових завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

детальніше »

МОН готується до роботи в умовах пандемії

03.07.2020

У Міністерстві освіти і науки визначили ключові пріоритети роботи відомства у умовах пандемії.

Відповідні пріоритети визначені Планом роботи Міністерства освіти і науки України на друге півріччя 2020 року, що був презентований в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом під час засідання Комітету ВР з питань освіти науки та інновацій.

Зокрема, одним з ключових завдань Міносвіти у період пандемії стане організація дистанційного навчання в закладах середньої, професійної та вищої освіти. Також будуть розроблені рекомендації для роботи закладів освіти в 2020/21 навчальному році в умовах пандемії.

Окрім того, відомством будуть розроблені моделі виходу закладів освіти з карантинних обмежень та протоколи щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти в умовах профілактики та розповсюдження коронавірусу.

детальніше »

Про виконуючих обов'язки директора гімназії

02.07.2020

З 1 липня директор перебуває у відпустці. Наказом департамента освіти та гуманітарної політики ЧМР виконуючою обов'язки керівника закладу з 1 до 10 липня призначено заступника директора Науменко Олену Василівну. Вона праццює з 9.00 до 14.00 год. щодня.

З 13 до 31 липня обов'язки директора виконуватиме заступник директора з АГЧ Касьяненко Олена Василівна,тел. 337121

На запитання ВІРТУАЛЬНОЇ ПРИЙМАЛЬНІ сайту директор відповідає осбисто. Можливі незначні затримки з розміщенням відповідей.

детальніше »

Творимо сайт разом: перемога Антоніни Базько

01.07.2020

Ще 22-23 лютого 2020 року в Київській гімназії східних мов № 1 Святошинського району було проведено ІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади зі східних мов (арабська, корейська, китайська, перська, турецька, гінді, японська). Наш сайт та газета ГІМНАЗИСТ писали про це, однак офіційних результатів ніде оприлюднено не було, хоча, на сайті київського інситуту післядипломної освіти вчителів, що були одними із співорганізаторами олімпіади, все свідчило про перемогу Антоніни Базько з 9-А класу.

У олімпіаді брали участь учні 8-11 класів зі шкіл України, де вивчається японська мова. І ось,на початку червня Антоніна нарешті отримала Диплом переможця, з чим ми її вітаємо. На жаль, із-за карантину, у 2020 році не проводився 4 етап олімпіад. Із Антоніною, в 4 етапі повинні були брати ще 14 гімназистів. Це була б рекордна кількість учасників від області, та на жаль, пандемія коронавірусу порушила всі плани та перспективи, особливо випускників-переможців...

детальніше »

Творимо сайт разом: успіх Іллі Бордагова

30.06.2020

Вітаємо гімназиста 5-Б класу Бордагова Іллю з серйозною спортивною перемогою (класний керівник Лукіч В.В). Нещодавно Ілля брав участь у Відкритій першості спортивного клубу Juma Junior в м.Харків з квадрокросу та виборов перше місце у спортсменів із Сум та Харкова.

Вітаємо Іллю з перемогою і бажаємо нових досягнень! Автори сайту впевнені,що 5-Б буде класом зі спортивними досягненнями найвищого рівня, адже їх класний керівник є вчителем фізичного виховання і нещодавно сам отримав престижний статус тренера юних футболістів.

детальніше »

ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування

30.06.2020

У вівторок, 30 червня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року продовжиться обов'язковим для усіх учасників тестуванням з української мови і літератури.

Для участі у тестуванні зареєстровано майже 370 тисяч учасників. Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10:50.

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

детальніше »

РНБО: є ймовірність, що школи восени працюватимуть дистанційно

29.06.2020

У Раді національної безпеки і оборони допускають, що восени більшість шкіл можуть перейти на дистанційне навчання.

Про це під час проведення наради в Офісі Президента, що була присвячена зростанню захворюваності на коронавірус, сказав секретар РНБО Олексій Данілов.

Зокрема, Данілов заявив, що «існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тож уже сьогодні має бути підготовлено відповідні технічні можливості».

Окрім того, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що за останній місяць ситуація в країні значно погіршилася: якщо на кінець травня фіксувалося 300-400 лабораторно підтверджених випадків зараження на добу, то нині – 900-1000, втричі зросла кількість тих, кого госпіталізують. Основна причина такого стану справ, за словами міністра охорони здоров’я, – нехтування правилами карантину.

Зокрема, понаднормове перевезення людей у громадському транспорті, нехтування засобами індивідуального захисту, недотримання соціальної дистанції.

детальніше »

Підсумки традиційного гімназійного конкурсу "Гімназист року"

28.06.2020

Закінчуємо повідомляти результати щорічного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ.

В номінації ПОЛІГЛОТ ГІМНАЗІЇ переможцем визнано Базько Антоніну з 9-А класу

В номінації НАВЧАННЯ переможцем став Мироненко Кирилл з 9-Б класу із середнім балом за результатами семестру 11.82. Зазначимо, Кирилл встановив абсолютний рекорд у кількості перемог у цій номінації конкурсу за всі його роки існування.

В номінаціях ПРОМЕТЕЙ НАУКИ та ЕЛЕГАНТ- КЛАС переможці не визначались. Вітаємо переможців!

Дипломи лауреатів вони отримають у День Знань 1 вересня 2020 року. 

детальніше »

Підсумки традиційного гімназійного конкурсу "Гімназист року" (продовження)

27.06.2020

Продовжуємо повідомляти результати щорічного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ.

В номінації КРЕАТИВ-КЛАС переможцем визнано класний колектив 6-А класу (класний керівник Момот Ю.В.)

В номінації ЛІДЕР САМОВРЯДУВАННЯ переможцем стала президент клубу FCG-TV Хоменко Юлія з 6-А класу. 

В номінації ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ переможцями визнано Делікатну Віолетту з 9-А та Федину Поліну з 5-Б.

В номінації ОЛІМПІЙСЬКИЙ РЕЗЕРВ переможцем визнано Крутогуза Кирила з 11-А класу

Вітаємо переможців! Вже завтра відвідувачі взнають імені інших переможців конкурсу.

детальніше »

Гімназійний конкурс "Гімназист року - 2020"

26.06.2020

Підбито підсумки традиційного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ.

Так, як значна частина другого навчального семестру пройшла в режимі карантину, деякі номінації цього разу не присуджувались.

В номінації ІНТЕЛЕКТ-КЛАС переможцем визнано класний колектив 5-Б класу (класний керівник Лукіч В.В.) із середнім балом 9.58.

Високі показники показали: 11-Б (9.5), 6-Б (9.42), 5-А (9.4), 8-А (9.2), 8-Б (9.0)

Вітаємо переможців! Вже завтра відвідувачі взнають імені інших переможців конкурсу.

детальніше »

Т.в.о. міністра освіти і науки призначено Сергія Шкарлета

26.06.2020

Уряд призначив Сергія Шкарлета тимчасово виконуючим обов’язки міністра освіти і науки України. Відповідне рішення було прийнято під час засідання КМУ сьогодні, 25 червня 2020 року.

Для цього Кабмін додав ще одну ставку заступника міністра у штатний розпис МОН, адже тільки з цієї посади можна призначити т.в.о. Відтепер в МОН 7 штатних одиниць заступників Міністра та державний секретар.

детальніше »

В Україні стартує ЗНО 2020. Перший тест - математика

25.06.2020

Сьогодні в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 22 наших випускників братимуть сьогодні участь у першому ЗНО з математики.

А ще вчора, наші випускники,як і тисячі їх однолітків в Україні,вирішували питання чи зараховувати результати ДПА у формі ЗНО чи ні.

Старт цьогорічного тестування через карантинні заходи був відтермінований більше ніж на місяць. Наразі епідеміологічна ситуація дозволяє провести тестування у період з 25 червня до 17 липня.

детальніше »

Департамент освіти та гуманітарної політики запрошує знятися у відеоролику про Черкаси

24.06.2020

Департамент освіти та гуманітарної політики запрошує учнів, батьків, вчителів спробувати себе в ролі акторів і знятися у відеоролику про Черкаси.

Ми шукаємо черкасців різного віку, що мають різні вподобання. Та їх має об’єднувати одне – любов до Черкас. Ми тримаємо зміст відеоролику в таємниці. Але одне можемо сказати: відео презентуватиме інтернет-проєкт, що у новому форматі викликатиме в людей асоціації з Черкасами.

детальніше »

Епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО

23.06.2020

Епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання у період з 25 червня до 17 липня.

Про це заявила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, з посиланням на рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

«Сьогодні Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення: епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО у запланований термін – з 25 червня до 17 липня. Водночас МОН, Український та регіональні центри оцінювання якості освіти, пункти тестування готові провести ЗНО-2020 у безпечних умовах згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря України. Ми вдячні партнерам за допомогу в забезпеченні пунктів проведення ЗНО засобами захисту для учасників тестування, інструкторів та медиків», – зазначила Любомира Мандзій.

Під час зовнішнього незалежного оцінювання допуск учасників до пунктів тестування відбуватиметься за відсутності ознак респіраторних захворювань, а також наявності маски або респіратора.

детальніше »

Оголошення

10.07.2020

Пошиття гімназійної форми: вул. Небесної Сотні, 105 (будинок побуту "Славутич"), 4-й поверх, оф. 406

Телефони: 098-427-64-12 або 093-091-2851

Подібні послуги надають й інші виробники трикотажу. Зразок форми http://fcg.ck.ua/uniform.html

10.07.2020

До відома батьків, які не брали участь у зібранні 8 липня. Прохання до 15 липня підтвердити подачу заяви до першого класу у телефонному режимі 33-71-21

03.07.2020

Дирекція гімназії повідомляє про додатковий набір гімназистів до 7-х та 10-х класів. Додаткова інформація за тел. 33-71-21

02.07.2020

Постановою Кабміну України карантин продовжено до 31 липня 2020 року.

01.07.2020

Прийом документів до перших класів завершено 30.06.2020. Вільних місць немає.


31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!