Щоденні новини

«Модель ЮНЕСКО» – післямова

24.02.2018

18-21 лютого 3 наших гімназисти – Белякевич Єгор, Каграманов Володимир та Стрілецька Поліна брали участь в імітаційній грі «Модель ЮНЕСКО». Для цієї гри були відібрано 18 шкіл, фільми та проекти яких вразили Секретаріат. Від імені Черкас поїхала саме наша гімназія. Варто зазначити, що на Черкащині окрім нашої школи є лише 2 Асоційовані школи ЮНЕСКО - Смілянський природничо-математичний ліцей та Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17.

детальніше »

Учителі гімназії навчаютья і стають адептами змін

24.02.2018

Заздалегідь вчителі іноземних мов гімназії почали готуватися до майбутньої сертифікації. Добровільна сертифікація необхідна, щоб виявити агентів змін, тих найкращих учителів, які володіють новими методиками і хочуть змінювати систему викладання предметів у школі під час реформування освіти у державі. Безсумнівно, без переходу на методики активного навчання неможливо привести реформу в освіті до кожної дитини.

детальніше »

Наші вчителі брали участь у афілійованому mini-Ed Camp Gorodyshche

23.02.2018

Трьох агенток Першої міської гімназії змін української освіти із м. Черкас (Кокауліну Ірину Миколаївну, Ситник Тетяну Василівну, Гафінову Любов Василівну) радо зустрічали 17 лютого в Городищенському економічному ліцеї. Там відбувся афілійований mini-Ed Camp Gorodyshche. Захід проводився під егідою руху EdCamp, який об’єднує всіх небайдужих до ідеї якісного оновлення української школи освітян, науковців, громадських діячів.

детальніше »

Гімназисти вперше брали участь у конкурсі креативного письма

22.02.2018

11 лютого 2018р. відбувся міський конкурс креативного письма, ініційований волонтером Корпусу Миру США в Україні Кортні Коупленд. Конкурс проводився у приміщенні «Вікно в Америку» на базі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки ім..Т.Шевченка. У конкурсі брали участь учні 6-11 класів загальноосвітніх шкіл міста, студенти та дорослі, яким було цікаво висловити свої думки на запропоновані теми англійською мовою. Гімназисти посіли призові місця: І місце - Єлизавета Шадріна (8 клас, вчитель Потьомкіна О.В.), ІІ місце - Діана Шипович (7 клас, вчитель Хворостанцева Н.В.), ІІІ місце – Софія Шипович (7клас, вчитель Хворостанцева Н.В.), ІІІ місце – Велько Катерина (9клас, вчитель Овчарова Н.А.). Вітаємо переможців та зичимо успіхів у майбутніх конкурсах!

детальніше »

Наші гімназисти вперше брали участь у фестивалі робототехніки

21.02.2018

...і не безуспішно! 17 лютого в м.Черкаси відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки, в якому брали участь команди з усієї області та міста. В рамках фестивалю проведено турнір First Lego League (для дітей 10-16 років), фестиваль First Lego League Junior (для дітей 6-9 років ) та конкурсні категорії Сумо та Слалом. Цей фестиваль в Черкасах проводиться вже другий рік поспіль, з кожним разом учасників стає все більше і більше. Він є відбірковим для команд з Черкаської області для участі у Всеукраїнському фестивалі і в подальшому, при високих результатах, отримати право представляти Україну на міжнародних змаганнях.

детальніше »

Вітаємо переможців МАН ІІ етапу!

20.02.2018

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. У гімназистів 2 перших місця і 2 других. Це чудовий результат!

Абсолютними переможцями стали: Самохвалова Марія (11Б) у відділенні «Мовознавство», секції «Французька мова» з роботою «Характеристика концептуальної метафори в політичному дискурсі (на матеріалі промов Е.Макрона та Е.Філіппа)» науковий керівник - Мокрушина Тетяна Григорівна, вчитель французької мови, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, заслужений учитель України; Чепурна Каріна (11А) у відділенні «Історії», секції «Всесвітня історія» з роботою «Створення та діяльність Корпусу миру США», науковий керівник - Силенко Валерій Анатолійович, вчитель історії і правознавства, спеціаліст вищої категорії, вчитель – методист, заслужений вчитель України.

детальніше »

Отримуємо нагороди конкурсу «Олімпіс»

19.02.2018

Адміністрація гімназії отримала поштове відправлення від оргкомітету Міжнародного освітнього конурсу "Олімпіс". Це друковані іменні дипломи і грамоти для переможців та сертифікати для учасників цього конкурсу. У листопаді учні та гімназисти 4-5-х класів класів взяли участь у онлайн змаганнях з української мови, математики, англійської мови, інформатики, природознавства і отримали досить високі результати. ВІДМІННІ результати отримали Хасхачих Марк, Стогнієнко Вероніка, Лукавий Дмитро, Лінінг Поліна, Мальована Дарина, Починок Марія, Скрипник Дар'я, та Коваль Анна. Сертифікати отримають і вчителі, які працювали з дітьми: Рожков І.В., Діхтяр Т.В., Виноградова С.О., Васіцька С.К., Басиста Л.М.

детальніше »

Наші гімназисти вчергове виводили формулу успіху в Тернополі

18.02.2018

З 15 по 17 лютого за підтримки Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проходив Всеукраїнський дитячий форум з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей». Нашу гімназію представляла команда у складі Дуди Катерини і Тараненко Катерини. Завданням для делегацій з усіх куточків України було презентувати доповідь на одну з представлених тем. Наша команда обрала і захистила презентацію на тему «Розвиток медіаграмотності – стратегічний курс правової держави».

детальніше »

ТВОРИМО САЙТ РАЗОМ: ЗЛЕТ ЛЯПКАЛО СОФІЇ

17.02.2018

11 лютого у місті Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова фантазія» в рамках проекту «Квітуча Україна», зібраши багато яскравих і талановитих учасників з різник областей, не оминула цей конкурс і наша гімназистка Ляпкало Софія, учениця 6-Б класу, яка посіла перше місце в номінації естрадний вокал в другій віковій категорії. Протягом чотирьох років Софія займається вокалом в дитячій музичній школі №2 з викладачем Рожковою Олесею Анатолієвною. Неодноразово була призером конкурсів. Вітаємо нашу зірочку та бажаємо нових перемог!

детальніше »

КОМАНДА ГІМНАЗІЇ ЇДЕ В «АРТЕК»

16.02.2018

З 18 до 21 лютого команда гімназистів у складі Стрілецької Поліни, Каграманова Володимира та Бєлякевичв Єгора разом з керівником групи Бровченко Ю.С, братиме участь у рольовій грі "Модель ЮНЕСКО-2018", яка проводитиметься на базі державного підприємства "АРТЕК", що знаходиться в Пуща Водиця. У конкурсному відборі мали право брати участь лише школи, учасники проекту АШЮ, яких в Україні є 58, на Черкащині - три (ПМГ, СШ №17 та Смілянський природничий ліцей). Конкурсанти повинні були розробити проект на тему "Сталий туризм задля розвитку на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети", відзняти короткий відеофільм, виконати велику кількість інших завдань. Фіналістами стали 18 шкіл, в тому числі й наша команда, яка представлятиме всю Черкащину. Учасникам проекту прийдеться багато працювати в таборі "Артек", про що свідчать численні завдання, які поступають на адресу учасників, до початку рольової гри. Дирекція та учасники команди дякують заступнику директора Корнієнко Г.Л., яка провела величезну підготовчу роботу і виконала левову долю "чорнової" роботи.

детальніше »

Оголошення

17.02.2018
 • До уваги гімназистів 8-10-х класів! Стань агентом змін! Тисни ТУТ 
 • З 26 лютого відновлюється проведення уроків в 11-х класах
 • Правила-рекомендації при ускладненні погодніх умов. Читай ТУТ
 • (УЧИТЕЛЯМ) Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND
 • (ВИПУСКНИКАМ) Готуйся до ЗНО з ПРОМЕТЕУС
 • Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у: - ІV Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку», яка відбудеться 26–27 квітня 2018 р. - ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів «Наукова Україна», яка відбудеться 30–31 травня 2018 р. форма участі – заочна Подробиці за посиланням: http://orgconf.com/
 • 24 лютого 2018 року продовжиться вивчення третіх іноземних мов. Заняття проводитимуться :
  • ПОЛЬСЬКА МОВА- каб.№15 об 11. 00 год.
  • КИТАЙСЬКА мова для 6-х класів та 5-х з інших шкіл о 10. 00 год. каб. №17, для 7-10-х об 11. 00 год. в каб. №17.
  • ІВРИТ- каб.№19 о 10. 00 год.
  • ФРАНЦУЗЬКА мова - каб. №20 об 11. 00 год.
  • УВАГА! Послуга безoплатна лише для учасників БФ "До України через освіту"(Німецька мова тимчасово не викладається)
 • Увага! З 14 грудня Укртелеком змінив номер телефона в учительській гімназії з 451421 на 33-17-29
 • Графік роботи бухгалтера в суботній школі «Райдуга» на 2018 рік : 17 березня 2018р. З 9-00 до 12-00 год.


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!