Щоденні новини

В гімназії проводяться ремонти

16.07.2018

На календарі - середина літа. Всі учні та гімназисти перебувають на канікулах, вчителі - у довготривалих відпустках. Лише обслуговуючий персонал та найняті будівельники готують заклад до нового навчального року. Протягом літа заплановано виконати такі ремонтні роботи: фарбування стін першого та другого поверхів, дизайнерська розмальовка стін школи першого ступеня, капітальний ремонт ЛЕГО-класу (приміщення теплиці), косметичний ремонт спортивного залу, підготовка трьох класних приміщень для першокласників, поточні ремонти службових приміщень, ремонт туалетів, створення на базі кабінету №19 лінгафонного кабінету тощо. Всі роботи, крім ремонту класу ЛЕГО, виконуються коштами БФ "До України через освіту".

Отримано державну субвенцію на підготовку класів для першокласників, однак використати її неможливо до того часу, коли сесія міської ради не прийме рішення та не виділить 30% власних ресурсів. Коли проводитиметься сесія міськради - невідомо.

детальніше »

Акція Приватбанку: виграй 5000 грн!

14.07.2018

Хочете, щоб дитина вивчала англійську, займалася танцями, вивчила програмування або пройшла курс робототехніки? Отримати 5 000 гривень для цього простіше, ніж ви думаєте. З 11 грудня 2017 р. до 11 грудня 2018 року залишайте відгук на сайті конкурсу та отримайте шанс виграти за нього 5 000 гривень та інші призи.

детальніше »

Про успіх Михайлюка говорить наш вчитель Олександр Молчанов

13.07.2018

Практично всі ЗМІ України ледь не щодня пишуть про успіх нашого колишнього випускника Святослава Михайлюка. Ми також передруковуємо деякі матеріали преси. Нижче розміщена стаття з інтерв'ю першого тренера Святослава, нашого вчителя фізвиховання Молчанова О.М. Легендарний «Лос-Анджелес Лейкерс» уклав контракт з українцем Святославом Михайлюком. Три роки талановитий українець грав у студенській лізі США, заробляючи 500 доларів на місяць. Але завдяки своїй праці він отримав справжній джек-пот! …У цій команді в різні роки виступали світові легенди – Мейджик Джонсон, Шакіл О’Ніл, Кобі Браянт. Тепер футболку легендарного «Лейкерс» одягнув чекращанин Святослав Михайлюк. Вихованець «Черкаських Мавп» три останні роки грав у студенській лізі США. Саме там його помітили скаути НБА і на драфті цієї ліги він потрапив у «Лос-Анджелес Лейкерс». З цим клубом він підписав трирічний контракт за яким протягом цього часу Святослав заробить 4,6 мільйони доларів. Ось інтерв'ю з першим тренером української зірки баскетболу Олександром Молчановим:

детальніше »

МОН заснувало Всеукраїнську краєзнавчу акцію для дітей

12.07.2018

Міністерством освіти затверджено Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Метою акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» є громадянське виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

детальніше »

10 липня наш екс-випускник став гравцем НБА

11.07.2018

Вихованець “Черкаських Мавп” і наш випускник 2015 року Святослав Михайлюк декілька миттєвостей тому став гравцем команди НБА - Лос-Анджелес Лейкерс!

Святослав вчора підписав трирічний контракт з озерними на загальну суму 4.6 мільйони доларів! Нагадаємо, що Михайлюк був обраний Лейкерс на цьогорічному драфті НБА під загальним 47 номером у другому раунді. Святослав розпочав свою професійну кар’єру ще в сезоні 2012/13, коли в декількох матчах зіграв за основу “Черкаських Мавп”. Справжній вибух черкасець зробив на домашньому Євробаскеті в Києві у 2013 році, тоді в столичному Палаці Спорту шістнадцятирічний Михайлюк в середньому здобував 25.2 очок, 8 підбирань та 3.4 передачі.

детальніше »

Навіть влітку можна взяти участь у Інтернет-олімпіадах

10.07.2018

Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади з базових навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році проводяться у такі терміни: з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки протягом червня – грудня 2018 року (з умовами участі та завданнями можна ознайомитися на сайті Одеського обласного інституту удосконалення вчителів), з інформатики протягом червня 2018 року – лютого 2019 року (умови участі та завдання – на сайті Комунального закладу «Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради»), з інформаційних технологій протягом червня 2018 року – лютого 2019 року (умови участі та завдання – на сайті Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка).

детальніше »

Стартує конкурс «Як я провів літо»

09.07.2018

Традиційно дирекція гімназії оголошує конкурс «Як я провів літо-2018». У конкурсі можуть брати участь учні та гімназисти 2-11-х класів. Потрібно узагальнити і представити, у формі відео презентації чи просто відео, розповідь про свої подорожі, новий досвід, цікаві події цього літа. При оцінці відео будуть враховуватись: загальна ідея відео, тривалість до 5 хвилин, оригінальність, відповідність тематиці конкурсу, чіткість передачі думки відео. Ніяких обмежень щодо формату та стилю немає. Не забувайте вказати ПІБ та клас. Переможці будуть оголошені під час святкування Дня Знань.

Надіслати матеріали ви можете на e-mail serte@i.ua або kornienko290384@gmail.com

Термін подачі матеріалів до 27 серпня 2018 року.

детальніше »

Відома тема першого уроку у новому навчальному році

08.07.2018

Працівниками Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» розроблені методичні рекомендації до проведення свята Дня знань у 2018-2019 навчальному році для учнів закладів загальної середньої освіти.

детальніше »

З вересня в Україні стартує рік французької мови

06.07.2018

Засоби масової інформації України повідомили, що Міністества закордонних справ та освіти і науки оголосили, що з 1 вересня розпочнеться рік фрранцузької мови в Україні. Зазначається, що МОН та Посольство Франції в Україні сподіваються залучити до його проведення всі посольства франкомовних країн.

3 липня 2018 року, в приміщенні МОН відбулася зустріч міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Гриневич представила попередні пропозиції щодо тих заходів, які можуть бути проведені для популяризації французької мови в Україні через сферу освіти. 

детальніше »

2017-2018 навчальний рік: статистика

05.07.2018

Дирекцією гімназії підбито підсумки навчального року, що минув. Станом на 1 червня в гімназії навчались 679 учнів та гімназистів (+5 до кількості станом на 1.09.2017). З них: 386 дівчат та 293 хлопчики. Загальна кількість класів-комплектів - 22.

67 гімназистів завершили рік на відмінно, 301 - на достатньому рівні, решта - на задовільному. (1-2 класи працювали без оцінок і їх не враховано).

Найкращі показники за результатами року показали: Басиста Олексадра з 3А, Олійник Анна з 3Б, Хоменко Юлія з 4А, Конюшенко Олександр з 4Б, Починок Марія з 5А, Федянович Роман з 5Б, Коваленко Олександра з 6А, Хандусь Уляна з 6Б, Шипович Софія з 7А, Мироненко Кирил з 7Б, Улітова Катерина з 8А, Запорожець Олександр з 8Б, Велько Катерина з 9А, Тараненко Катерина з 9Б, Швець Тетяна з 10А, Півторак Анна з 10Б, Стрільчук Олександра з 11А та Самохвалова Марія з 11Б (останні дві - випущені з гімназії)

детальніше »

Реформа освіти: учителів вчитимуть по новому

04.07.2018

У Міністерстві освіти і науки хочуть зараховувати вчителям як підвищення кваліфікації не лише курси, а й, наприклад, написання підручників та підготовку учнівських олімпіад.

Про це розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич на (не)конференції EdCamp, яка відбувається в Харкові.

“Ми хочемо допустити до підвищення кваліфікації не тільки інститути післядипломної освіти <…> Ми бачимо, що подолання інформаційних бар’єрів, співпраця з міжнародними організаціями, громадський сектор, який є в Україні, експерти можуть запропонувати чудову нову можливість для підвищення кваліфікації“, – сказала міністр.

детальніше »

Визначено гімназиста року-2018

04.07.2018

За результатами навчання у другому навчальному семестрі 2017-2018 навчального року у номінації НАВЧАННЯ переможцем серед гімназистів старших класів стала Самохвалова Марія з 11-Б класу, яка має середній бал 11.6. Переможцем у цій номінації серед гімназистів школи другого ступеня вчергове став Мироненко Кирил з 7-Б класу з середнім балом 11.71, а у початковій школі - Басиста Олександра з 3-А класу з середнім балом 11.6.

Вітаємо переможців найпрестижнішої номінації з перемогою!

Зазначимо, що ці три переможці безроздільно посідають перші місця в цій номінації кілька років поспіль.

В номінації ІНТЕЛЕКТ-КЛАС переможцем визнано класний колектив 11-А класу, класний керівник Безнос Л.О. з середнім балом 10.5.

детальніше »

Визначено класи-переможці конкурсу "Гімназист року"

03.07.2018

Продовжуємо оприлюднювати переможців конкурсу.

Так, класами-переможцями престижного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ за результатами другого навчального семестру стали:

 • У номінації КРЕАТИВ-КЛАС - 9Б (класний керівник Паїс Ю.В.)
 • У номінації ЕЛЕГАНТ-КЛАС - 6-А (класний керівник Басиста Л.М.)

Вітаємо переможців та їх класних керівників!

Вже завтра відвідувачі сайту взнають переможців конкурсу у решті номінацй.

детальніше »

Визначено перших переможців конкурсу "Гімназист року-2018"

02.07.2018

Підбито підсумки навчального року, що минув. Так, переможцями престижного гімназійного конкурсу ГІМНАЗИСТ РОКУ за результатами другого навчального семестру стали:

 • У номінації ЛІДЕР СМОВРЯДУВАННЯ - ПРИЛІПКО МАРІЯ з 10-А класу.
 • У номінації ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ - ЛЯПКАЛО МАРІЯ з 6-Б класу та ТКАЛЯ КАРИНА з 6-Б класу
 • У номінації ОЛІМПІЙСЬКИЙ РЕЗЕРВ - КРУТОГУЗ КІРІЛ, з 9-А класу (повторно)

Вітаємо переможців! Вже завтра відвідувачі сайту взнають переможців конкурсу у кількох інших номінаціях. Нагадуємо, що нагородження переможців проводиться щороку привселюдно у День Знань у ПК "Дружба народів"

детальніше »

Випускники можуть номінувати свого вчителя на престижну премію

01.07.2018

Учителі, що закохані в свою професію — надихають та змінюють сьогодення. Подякуйте своєму вчителю на найвищому рівні — номінуйте на участь у національній премії Global Teacher Prize Ukraine, яка вже вдруге відбудеться в Україні.

детальніше »

Про роботу сайту влітку

29.06.2018

У зв'язку з тим, що всі працівники гімназії перебувають у відпустках, в роботі нашого сайту дещо зміниться:

 • З 1 липня розділ НОВИНИ оновлюватиметься при наявності актуальних гімназійних новин, частина матеріалів буде на загальні теми освіти.
 • Розділ ВІРТУАЛЬНА ПРИЙМАЛЬНЯ працюватиме постійно, однак, відповіді на ваші запитання, можуть дещо затримуватись в часі. 
 • Щоденні оновлення в повному обсязі з'являтимуться після 10 серпня.

P.S. У липні секретар директора також перебуватиме у відпустці. Прохання заздалегідь подбати про виготовлення довідок. 

детальніше »

З Днем Конституції України !

28.06.2018

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Ця дата приурочена до події, що сталася в 1996 році: саме тоді Верховна Рада України прийняла текст Основного закону. Офіційні заходи, які відбудуться в Черкасах цього дня:


детальніше »

Нашого цвіту, по всьому світу: Святослав Михайлюк

27.06.2018

Вчора 16-разовий чемпіон НБА Лос-Анджелес Лейкерс представив українського захисника Святослава Михайлюка, який ще три роки тому був нашим гімназистом. Як повідомляє Twitter клубу, 21-річний новачок виступатиме в Лейкерс під 19-м номером.

Сьогодні відбудеться ще одна офіційна презентація Михайлюка, на якій, швидше за все, він вперше поспілкується з пресою після підписання контракту.


детальніше »

ЗМІ про нас: у нас буде телескоп

26.06.2018

Протягом червня учні семи шкіл міста Черкаси взяли участь у програмі мовних таборів GoCamp, в рамках якої отримали по 10 000 грн на втілення корисних для шкільної громади проектів. Ініціатива реалізовується ГО Global Office за підтримки Черкаської міської ради. Кошти на учнівські проекти були виділені із міського бюджету в рамках першого в Україні партиципаторного бюджетування шкіл.

детальніше »

Випуск 2018 cтав історією

25.06.2018

23 червня у ПК «Дружба Народів» відбувся довгоочікуваний випускний бал. Привітати випускників із закінченням навчання в гімназії зібрались представники дирекції, педагогічний колектив, батьки, рідні та близькі люди наших гімназистів. Свято пройшло у теплій, щирій, родинній атмосфері, з ліричними та жартівливими номерами та добрими спогадами про безтурботні дні. Не дивлячись на те, що свято закінчилось не так як було заплановано, деякі номери організатори були змушені скоротити, сподіваємось, що у наших випускників залишаться лише позитивні згадки про цей день. 

детальніше »

Оголошення

18.06.2018
 • Дирекція гімназії повідомляє про наявність вільних місць у 8, 9 та 10-х класах. Для вступу потрібно зареєструватись на співбесіду з англ. мови за тел. 337121. Призери міських олімпіад з англ. мови вступають без вступного випробування. Випробування проводяться у присутності батьків.
 • Рекомендована література для читання влітку 5-11 класи (оновлено)
 • Розподіл першокласників по класах можна взнати у секретаря директора, тел. 337121 з 6 липня 2018 р.
 • Увага! Вільних місць у 2-7-х класах немає, вступні випробування у ці класи не проводитимуться
 • Увага! ГІМНАЗІЙНА ФОРМА може бути виготовлена за адресою: вулиця Небесної Сотні, 105, Телефон: 0472-457-524. Батьки мають право вибрати іншого виробника
 • Загальна інформація про гімназійну форму
 • Думай про літо! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
 • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
 • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
 • Трохи історії ПМГ
 • Гімназійне TV
 • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!