Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

15.02.2019
12345 запитує:
Чи планується в березні день самоврядування?

Це не функція дирекції, а виключно самоврядування. Якщо до дирекції звернуться з такою пропозицією президент або парламент – відмови не буде.

10.02.2019
Учень запитує:
Добрмій вечір, Сергію Івановичу! Скажітт будь ласка чи буде карантин ?

Не буде! Немає підстав.

09.02.2019
Учень запитує:
Як відреагує адміністрація школи на прокол ніса, або на будь-який інший прокол на обличчі?

Не схвально. Є Статут, правили для учнів у щоденнику. Не думаю, що це тобі буде корисно і гарно.

05.02.2019
Учень запитує:
Чи є у нашій школі домашне навчання? І при яких обставинах можно на нього перейти?

У школі немає домашнього навчання, воно вдома здійснюється батьками, або залученими фахівцями зі сторони. Детальніше - http://osvitanova.com.ua/posts/142-yak-perevesty-ditey-na-domashne-navchannya

03.02.2019
Галина запитує:
Доброго дня. Сергій Іванович, підскжіть будь ласка чи має можливість та шанс дитина вступити до першого класу вашої гімназії, якщо прописка не відноситься до прилеглої території? Дякую

Це можна зробити при умові наявності вільних місць, а якщо кількість бажаючих перевищує можливості закладу – проводиться жеребкування. Хочу зазначити, що у нас немає більше у 1-2-х класах спеціалізації. Її не може бути взагалі у 1-4-х класах.

31.01.2019
Ірина запитує:
Доброго дня! Цього лютого планується зустріч випускників? Якщо так, то коли і на який час?

Так, 1 лютого протягом дня. В оголошенні на сайті є інформація.

24.01.2019
Батьки учениці запитує:
Доброго дня, Сергію Івановичу! Чи має право вчитель виставляти низькі бали за запізнення на урок? Це не винна дитини, а батьків. На мою думку, пишеться зауваження в щоденнику ?

Ні, цього робити не можна.

22.01.2019
Мама запитує:
Доброго дня, Сергій Іванович. Скажіть, будь-ласка, якщо заяв на прийняття діток до школи буде більше ніж місць, ( наприклад, як в попередньому році), то в першу чергу будуть прийматись дітки: 1) діти, які мають прописку, але не мають братиків чи сестричок в школі 2) братики чи сестрички, що не мають прописку 3) братики чи сестрички, що мають прописку? В законі це незрозуміло. Дякую!

Так, Положення дійсно розмите. Можливо його підкорегують до початку вступної компанії. Дуже хочемо набрати лише два класи, бо третій приведе до другої зміни.

20.01.2019
Учні запитує:
Доброго дня. Просимо поставити чергувати зі 21.01 до 25.01 включно 11-А замість 8-Б, адже минулого разу (у першому півріччі) 8-Б чергував замість 11-А. Дякуємо.

Це питання знаходиться на вирішенні заст. директора Корнієнко Г.Л. Зверніться до неї, вона не відмовить.

25.12.2018
Учень запитує:
Добрий день. Ще з 2016 року є закон про заборону відпрацювання карантину на вихідних днях, а також про заборону того, аби вчителі задавали домашнє завдання на вихідні дні. Чому цей закон не діє і вчителі продовжують задавати немислиму кількість д\з. Сергію Івановичу нічого не маю проти, просто хочу знати дійсну інформацію. Дякую за відповідь)

Ну, карантину ніхто не оголошував цього разу. Навчальний семестр потрібно завершити як слід. Щодо канікул, не думаю,що будуть завдання на канікули. Чиу Вас є інша інформація?

Оголошення

31.01.2019

Вивчення третіх мов проводиться щосуботи: німецької о 10:00 (Ульрика Гертель) та польської о 13:00 (Уршула Адамська) в каб. №15, китайської об 11:00 (Чжао Нань), каб. №17

31.01.2019

Навесні 2019 року гімназія знову обиратиме свою королеву, оскільки нині діюча королева гімназії – Дар’я Яремчук закінчує навчання у гімназії. Проект «Королева гімназії – 2019 » відбудеться у кілька етапів:

детальніше »

31.01.2019

    31.01.2019

    Уже незабаром розпочинається ІІ гімназійний дебатний турнір 2018-2019 навчального року

    детальніше »

    30.01.2019

    Моніторингове дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста Шановні батьки учнів 8-11 класів! Відповідно до наказу департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради № 70 від 31.01.2019 року «Про проведення моніторингового дослідження стану превентивної освіти дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти міста» запрошуємо Вас взяти участь у відповідному моніторинговому дослідженні.

    Для цього перейдіть за посиланням - https://bit.ly/2GpsrEh

    30.01.2019

    У рамках Року французької мови у Україні школа № 49 м. Києва та фестиваль Anne de Kiev Fest у партнерстві з ліцеєм ім. Анни Київської, Малою академією наук та Посольством Франції/Французьким інститутом в Україні проводять конкурс співу французькою мовою під назвою Formidable. До участі в конкурсі запрошуються учні початкових, середніх та старших класів українських шкіл. Переможці отримають можливість виступити на київській сцені, одному з лауреатів – учневі державного середнього навчального закладу України – Посольство Франції подарує поїздку до Франції.Координує проект у ПМГ- Мокрушина Т.Г.

    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Чи часто ти замислюєшся над тим, як впливають твої вчин­ки н

    Так - 31

    Ні - 4

    Іноді - 14

    Чи бували в тебе вияви брутальності?

    Так - 11

    Ні - 20

    Іноді - 18

    Чи любиш ти аналізувати свої вчинки?

    Так - 29

    Ні - 9

    Іноді - 11

    Між ким в твоїй сім'ї найчастіше виникають конфлікти?

    Між батьками - 9

    Між батьками і тобою - 21

    Між членами сім'ї і гостями - 2

    У нас не буває конфліктів - 16

    Чй подобається тобі демонструвати свій авторитет?

    Так - 20

    Ні - 11

    Іноді - 16