Віртуальна приймальня

Шановні відвідувічі. На Ваші запитання відповідає особисто директор Саєнко Сергій Іванович. Просимо ставити питання лаконічно та по суті справи. Перегляньте, чи немає відповіді на подібне питання раніше. Уважно прочитайте новини, часто там є відповідь на Ваше питання.

Автори сайту самі вирішують на які питання давати відповіді та скільки розміщувати тексту респондента. Не дається відповідь на запитання, які містять образи, або принижують когось.

Увага! Всі поля є обов’язковими для заповнення

30.11.2020
Наталія Чепурна запитує:
Доброго дня. Так як вчителі масово не записують домашні завдання в Ошколу, або записують пізно ввечері, коли вже немає часу його робити, звертаюся з проханням розмістити на сайті опитування щодо можливості друку гімназійних щоденників на наступний навчальний рік. Дякую

Рішення про припинення друку щоденників,дмрекція прийняла лише після консультування з батьками та голосування он-лайн.Бачимо,що було прийнято спільне хибне рішення. Наступного року ми повернемось до практики виготовлення чи то щоденника,чи робочого записника гімназиста.

28.11.2020
Крістіна запитує:
Доброго дня! чи працює зараз у нас в ПМГ волонтер з Китаю?

На жаль ні.Її раптове рішення було неочікуваним.Ми пострійно контактуємо з посольством Китаю,щоб наступного року повернути волонтера.

16.11.2020
Учениця запитує:
Добрий вечір. Сергіє Івановичу, я обурена Вашим рішенням відправити лише юнаків на самоізоляцію після контакту с вчителем ДПЮ. Нічого, що юнаки спілкувались з дівчатами понад декілька днів і ми можемо бути такими ж потенційними носіями ковіду? По-друге, вчителі не зможуть провести ні одну контрольну і я взагалі не бачу сенсу дівчатам приходити до школи, адже 50% учнів з класу відсутні. Дякую.

Є процедура,якої я зобов'язаний дотримуватись. Директор не може самочинно приймати рішення у нинішніх умовах.Читайте постанову 50,там все визначено.Я лише виконую те,що розроблено Міносвіти та Мінохорони здоров'я України. Якщо слідувати вашим аргументам,то при наявності одного хворого,потрібно припинити навчання у всій гімназії,адже діти спілкуються між собою.

12.11.2020
Ольга запитує:
Добрий день. За яких умов навчальний заклад йде на карантин, який повинен бути рівень захворюваності?Чи не час вже зачинятися , поки всі не захворіли?

Згідно нових протоколів МОЗ,школа повністю переходить на карантин при умові захворювання 50 відстотків або класів або вчителів. Станом на 13.11.20 маємо 5 класів на самоізоляції і 8 вчителів з 62.

12.11.2020
Марина запитує:
Добрий день. А що це за примусові платні лекціі про шкоду алкоголя , які проводить невідомо хто ще й під час карантину? Невже в школі нікому провести подібні заходи фахово ?

Можу лише принести вибачення,це було прохання вчителя.До всього,цей лектор виступає в багатьох школах і зауважень не було. Більше подібне не практикуватиметься.

12.11.2020
Учениця запитує:
Доброго дня. Вітаю нашу гімназію з 140 річчям! Бажаю, щоб вона завжди в усьому була першою! І дякую шкільній адміністраці за смачні подарунки)

На здоров'я!

11.11.2020
Ирина запитує:
Добрий день. Чи можна перевести дитину на дистанційне навчання у зв‘язку з збільшенням рівня захворюваності?Як це зробити? І чи може клас самостійно вибрати форму навчання ?

Ні,такої можливості положення про форми отримання освіти,не передбачає.

Як варіант- домашнє навчання.

Дистанційне запроваджується при умові,що весь заклад освіти перебуває на карантині.

01.11.2020
Мама учня запитує:
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, яким чином діти мають готуватися до ЗНО, відвідувати свої гуртки, виконувати домашні завдання та мати хоч трохи вільного часу, коли вчителі задають додому по 4-6 параграфів + практичні роботи та презентації, і це тільки з одного предмета, який на ЗНО більшість здавати взагалі не буде? Я розумію, потрібні знання, але коли дитина сидить над одним предметом 4 години - це не нормально. Я б хотіла звернутися до Вас із проханням переговорити з вчителем історії та з'ясувати, з якої причини він так навантажує дітей? Рік тому я вже бачила на сайті таке повідомлення від учня, але нічого не змінилося. Це триває на протязі багатьох років і я дуже обурена. Дякую за увагу.

Я попросив Силенка В.А. прокоментувати ваше заернення.Ось відповідь:

Шановні батьки! Я частково повторю інформацію, яку рік тому висвітлював у Віртуальній приймальні.

Згідно з Законом України "Про освіту", здобувачі освіти зобов’язані: виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти.

Педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники зобов’язані: виконувати освітню програму для досягнення здобувачами освіти передбачених нею результатів навчання;

формувати у здобувачів освіти усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України; виховувати у здобувачів освіти повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України та навколишнього природного середовища.

Навчальний матеріал із історії є доступним для освоєння на уроках. Один параграф учні вивчають протягом одного-двох уроків. Вся необхідна інформація надається учителем протягом освітнього процесу. Конспекти учні пишуть на уроках і вони є інформативними і невеликими. Практичні роботи є обов'язковими згідно із встановленими навчальними програмами. Те, що додому задаються 4-6 параграфів, є недостовірною інформацією. А для виступів потрібний невеликий обсяг інформації, який можна знайти в Інтернеті. Тому якщо Ваша дитина на уроках виконує всі вказівки вчителя, у неї буде достатньо часу для підготовки до ЗНО у позаурочний час.

24.10.2020
Анонім запитує:
Доброго дня! Є запитання , що-до документів та вимог які потрібні для переходу у вашу школу. Чи можете допомогти з цим? Дякую.

Якщо це 1,2 чи 3 класи,то лише наявність вільного місця і,бажано,навчатись раніше по НПП 'Інтелект України'. Для вступу до 4-11-х-: іспит з англійської та наявність вільних місць (менше 30 учнів у класі) Все це описано на сайті в розділі Вступ до гімназії.

20.10.2020
Ірина запитує:
Добрий день! Вчителька по музиці обзиває дітей! І це не перший випадок! Будь-ласка зверніть на це увагу! Дякую! 4-Б клас.

Якщо це правда,це абсолютно неприпустимо.

Оголошення

15.10.2020

Кабінет Міністрів України оголосив ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ карантин до 22 травня 2021 року

31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Чи відоме тобі поняття "академічна доброчесність"?

    Так - 13

    Ні - 4

    Чи дотримуються гімназисти ПМГ принципів академічної доброче

    Так,всі - 3

    Так,але лише частина - 6

    Так,лише дехто - 2

    Ні,не дотримуються - 3

    Чи дотримуються академічної доброчесності вчителі ПМГ?

    Так, всі - 3

    Так, але лише частина - 6

    Так, лише дехто - 2

    Ні, не дотримуються - 3

    Яких уроків під час самоізоляції проводилось онлайн найбільш

    Англійська мова - 8

    Другі іноземні мови - 2

    Укр. мова - 1

    Математика - 1

    Фізика - 0

    Хімія - 0

    Біологія - 0

    Початкова школа - 2

    Географія - 0

    Інші предмети - 2