Стипендіати

2021-2022 навчальний рік

Стипендіати міського голови

  • Щибиволок Софія, 10-А клас
  • Кулєша Софія, 8-А клас

2019-2020 навчальний рік 

Стипендіати Президента України

  • Запорожець Олександр, 10-Б клас
  • Цапенко Ірина, 10-Б клас

Стипендіати Голови Черкаської облдержадміністрації

  • Швець Тетяна,
  • Биченко Марія, 10-Б клас
  • Дуда Катерина, 11-А клас

Стипендіати міського голови

  • Вороніна Аліна, 11-А клас
  • Коваль Нікіта
  • Стригун Світлана, 11-Б клас
  • Сіренок Ріма, 10-Б клас
  • Чугай Олексій
  • Велько Катерина, 11-А клас

2018-2019 навчальний рік

Стипендіати Президента України

  • Тараненко Катерина, 10 Б кл.
  • Запорожець Олександр, 9 Б кл.

Стипендіати Голови Черкаської облдержадміністрації

  • Швець Тетяна , 11А кл.
  • Велько Катерина , 10 А кл.
  • Коваль Нікіта, 11А кл.
  • Шпак Анастасія 10А кл.
  • Тараненко Катерина , 10 Б кл.
  • Запорожець Олександр, 9 Б кл.

Стипендіати Голови Черкаського міськвиконкому

  • Вороніна Аліна, 10А кл.
  • Онищак Олександр, 10Б кл.
  • Мізюн Артем, 10А кл.
  • Басиста Олександра, 4А кл.
  • Аксу Ясміна, 6А кл.

Стипендіати Президента України

 2014-2015 навчальний рік

  • Земка Олена, 10 клас (німецька мова)
  • Палій Максим, 11 клас, випускник 2014 р, (французька мова)

2013-2014 навчальний рік

  • Мамайсур Анастасія,11 клас (французька мова)

2012-2013 навчальний рік

  • ПАЛІЙ Максим, 10 клас (французька мова)
  • МАМАЙСУР Анастасія, 10 клас (правознавство)

2011-2012

  • ДЯЧЕНКО Вікторія (іспанська мова),
  • ВАЛЄЄВА Наталія (німецька мова)

2010-2011

  • КАЛЬЧУК Альона, 10-Б клас

2009-2010

  • ЛІНІНГ Вячеслав (правознавство)
  • СТАРОВОЙТОВА Валерія (французька мова)
  • РАДЬКО Катерина (французька мова)

2008-2009

  • СТАРОВОЙТОВА Валерія (французька мова)

2007-2008

  • МОКРУШИНА Наталія (французька мова)
  • ІОНАН Валерія (іспанська мова)

 

Губернатора області

 

2013-2014

  • Сологор Анна
  • Случинська Валерія
  • Земка Олена
  • Смірнова Єлизавета
  • Кравець Валентина
  • Коваленко Олександра
  • Танчин Тетяна

2009-2010

  • КРАЧЕНКО Надія
  • МОКРУШИНА Наталія
  • СТРЕЛЕЦЬКА Євгенія
  • ГАЛІМОВ Ельдар
  • ПІНЯЙЛОВА Марина
  • ДЯЧЕНКО Вікторія
  • ХІРВОНІНА Ксенія
  • ШЕВЧЕНКО Ірина
  • АВДЄЄНКО Злата
  • КИЗИРІЯ Анна

Стипендіати міського голови

2015-2016

  • Яковенко Антон з 11Б класу в номінації "За досягнення у прикладному мистецтві"
  • Самохвалова Марія з 9Б класу в номінаціі "За високі досягнення у вивченні базових дисциплін"
  • Прудиус Іван з 8Б класу в номінації "За високі досягнення в спорті"

2014-2015

  • Смірнова Єлизавета з 11А класу в номінаціі "За високі досягнення у вивченні базових дисциплін"
  • Яковенко Антон з 10Б класу в номінації "За досягнення у прикладному мистецтві"
  • Прудиус Іван з 7Б класу в номінації "За високі досягнення в спорті"

3013-2014

  • МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»
  • ВОЛКОВА АЛІНА, Номінація «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

2011-2012

  • ВОЄВОДА НІКІТА та МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»
  • СУХОБРУС ІГОР,  Номінація «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»
  • МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»

2009-2010

  • ВОВК Наталія, у номінації «за успіхи у навчанні»

 

Стипендіати голови облдержадміністрації

2010-2011

  • Авдєєнко Злата, 10-А клас
  • Величкіна Вікторія, 11-Б клас
  • Валєєва Наталія, 10-А клас
  • Дяченко Вікторія, 11-А клас
  • Лінінг В'ячеслав, 11-А клас
  • Седлецька Євгенія, 11-Б клас
  • Танчин Тетяна, 10-А клас
  • Тайбішлак Анна, 10-Б клас

Відредаговано 17.12.2021

Оголошення

20.09.2022

Національна гаряча лінія безкоштовної психологічної допомоги для дітей та молоді працює за номерами 0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)

12.09.2022

Структура 2022-2023 навчального року:

  • І семестр: з 01.09.2022 по 23.12.2022
  • ІІ семестр: з 09.01.2023 по 31.05.2023
  • протягом навчального року проводяться канікули:
  • осінні: з 31.10.2022 до 06.11.2022
  • зимові: з 24.12.2022 до 08.01.2023
  • весняні: з 27.03.2023 до 02.04.2023
28.08.2022

До уваги здобувачів освіти.Відновлено роботу Ошколи та Classroom.Якщо ви загубили корпоративну адресу,або у вас її немає,зверніться до класного керівника або до техпідтримки.Якщо ви не отримуєте повідомлень з Ошколи - зробіть ті ж самі дії.

28.02.2022

До відома жителів мікрорайону.У гімназії немає підвальних приміщень.Найближчі укриття знаходяться у СШ №3,ТРЦ "Любава" та "Плазма".

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ




        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

        Опитування

        Як ти справився з навчанням при відключенні струму минулого

        Достойно - 6

        Це стало для мене викликом - 0

        Я так і не можу призвичаїтись - 4

        Як справилась ПМГ з цією проблемою?

        Достойно - 4

        Були проблеми на початку - 1

        Були і є проблеми - 1

        Важко сказати - 2

        З якого гаджета ти працюєш при відсутності струму?

        З мобільного телефона - 7

        З ПК, у нас є генератор - 0

        У мене є Starlink - 1

        Не працюю, чекаю струму - 2

        Чи збільшилась кількість асинхрону з 28.11.22?

        Ні - 1

        Так,але не значно - 6

        Так,значно - 2

        Чи є випадки не проведення уроків?

        Ні - 4

        Є,але рідко - 5

        Є,доволі часто - 1