Міжнародні сертифікати

Інформація про отримання гімназистами міжнародних сертифікатів з іноземних мов

Сертифікат DELE

Сертифікат з іспанської мови як іноземної

№ п/п Навчальний рік Кількість сертифікатів
Загальна кількість Рівень А1 Рівень А2 Рівень В1 Рівень В2 Рівень С1
1 2014-2015 9 3 1 5 - -
2 2015-2016 9 7 - - 2 -
  Усього: 18 10 1 5 2 -




Goethe-Zertifikat

Сертифікат з німецької мови як іноземної

№ п/п Навчальний рік Кількість сертифікатів
Загальна кількість Рівень А1 Рівень А2 Рівень В1 Рівень В2 Рівень С1
1 2014-2015 27 11 16 - - -
2 2015-2016 26 16 5 5 - -
  Усього: 53 27 21 5 - -



Сертифікат DELF

Сертифікат з французької мови як іноземної

№ п/п Навчальний рік Кількість сертифікатів
Загальна кількість Рівень А1 Рівень А2 Рівень В1 Рівень В2 Рівень С1
1 2014-2015 11 - 4 5 2 -
2 2015-2016 14 - 2 8 4 -
  Усього: 25 - 6 13 6 -

 

TOEFL, IELTS, FCE

Сертифікат з англійської мови як іноземної

№ п/п Навчальний рік Кількість сертифікатів
Тест Загальна кількість Рівень А1 Рівень А2 Рівень В1 Рівень В2 Рівень С1
1 2014-2015   26          
TOEFL - - - - - -
IELTS 6 - - - 2
FCE 20 - - 15 
2 2015-2016   22          
TOEFL,  - - - - - -
IELTS, 17 - - - 11
FCE 5 - - - 5
  Усього:   48 - - 3 35 10

 

 

Диплом з іспанської мови як іноземної, Сертифікат DELE

th_11.jpg2005-2009 р.р.

  1. Гаршина Олександра, рівень В1
  2. Кулаковська Валентина, рівень В1
  3. Кретов Дмитро, рівень В1, В2
  4. Шевченко Дарина, рівень В1
  5. Кузеванова Олена, рівень В1
  6. Врабель Марія, рівень В1
  7. Сенюта Ганна, рівень В1, В2
  8. Іонан Валерія, рівень В1, В2
  9. Куцак Ольга, рівень В1, В2
  10. Щедріна Марія, рівень В1, В2
  11. Половинко Марія, рівень В1
  12. Карпенко Вікторія, рівень В1, В2
  13. Шевченко Ірина, рівень В1, В2
  14. Хряпак Катерина, рівень В1
  15. Хірвоніна Ксенія, рівень В1

Диплом з німецької мови як іноземної

2005-2009 р.р.

  1. Кисельова Анна, рівень В2
  2. Шевченко Оксана, рівень А2
  3. Бородай Олена, рівень А2
  4. Седлецька Євгенія, рівень В2-С1

Володарі міжнародних дипломів з французької мови, виданих міністерством національної освіти Франції

th_DELF_B2.jpg2004 рік

Рівень A1
  1. Мокрушина Наталія
  2. Старовойтова Валерія

2005 рік

Рівень А1
  1. Глущенко Андрій
  2. Радько Катерина
  3. Завертайло Богдана
  4. Джус Микола
  5. Хмилко Ірина
  6. Ворона Анна
  7. Кулик Валерій
  8. Ронжин Остап
  9. Кожем'яка Ірина
  10. Чернецька Світлана
  11. Кравченко Надія
Рівень А2
  1. Радько Катерина
  2. Старовойтова Валерія
  3. Кравченко Надія
  4. Мокрушина Наталія
  5. Джус Микола
  6. Хмилко Ірина
  7. Ворона Анна
  8. Кулик Валерій
  9. Ронжин Остап
  10. Кожем'яка Ірина

2006 рік

Рівень А2
  1. Завертайло Богдана
  2. Крамар Вікторія
  3. Вовк Наталія
  4. Шендрик Андрій
  5. Кирилюк Оксана
  6. Робота Дарія
  7. Глущенко Андрій
  8. Усанов Максим
  9. Марцинюк Анна
Рівень В1
  1. Радько Катерина
  2. Мокрушина Наталія
  3. Старовойтова Валерія
  4. Кравченко Надія
  5. Кожем'яка Ірина
  6. Джус Микола
  7. Глущенко Андрій
  8. Усанов Максим
  9. Хмилко Ірина
  10. Кулик Валерій
  11. Ільків Ірина
  12. Ронжин Остап
Рівень В2
  1. Усанов Максим
  2. Ільків Ірина

2008 рік

Рівень А1
  1. Дем'яненко Катерина
  2. Дробиш Юлія
  3. Цимбал Дарина
  4. Тайбішлак Анна
  5. Ковтун Юлія
  6. Паздрій Ольга
  7. Бурнатна Марина
  8. Мирошник Катерина
Рівень А2
  1. Бегменко Віталій
  2. Дем'яненко Владислав
  3. Дробиш Юлія
Рівень В1
  1. Крамар Вікторія
  2. Кирилюк Оксана
  3. Вовк Наталія
Рівень В2
  1. Радько Катерина

2009 рік

Рівень А2
  1. Палій Максим
  2. Мамайсур Анастасія
  3. Сухобрус Ігор
  4. Мокрушина Марія
  5. Чубукіна Олена
  6. Мошковська Юлія
  7. Величкіна Вікторія
  8. Білоус Антон
  9. Глущенко Наталія
  10. Алфьоров Владислав
  11. Павляк Анна
  12. Бородіна Анастасія
Рівень В1
  1. Мірошник Катерина
  2. Негрій Марина
  3. Мороз Аліна
Рівень В2
  1. Мокрушина Наталія
  2. Старовойтова Валерія
  3. Вовк Наталія

2010 рік

Рівень A1
  1. Михайлик Наталія, 10Б
  2. Ромась Юлія, 10Б
Рівень A2
  1. Ляпота Владислав, 7А
  2. Степаненко Анна-Марія, 8Б
Рівень B1
  1. Величкіна Вікторія, 10Б
  2. Мошковська Юлія, 10Б

 

УВАГА! В звязку з тим, що практично всі випускники отримують мовні сертифікати, інформація у цей розділ сайту не заноситься.

Інформацію оновлено 23.06.2016


Відредаговано 29.06.2016

Оголошення

13.12.2019

Чергове засідання ради гімназії проводитиметься 17 грудня о 18.00 год. у актовій залі

13.12.2019

Інтеракт запрошує всх охочих провести час у ТЕПЛОМУ ДОМІ, Збір 15.12.19 о 10.30 год. біля ЦДЮТ

06.12.2019

6 грудня 2019 року оголошено тендер на здійснення харчування в ПМГ на 2020 рік. Шукайте інформацію на https://www.dzo.com.ua/tenders/4670347   

01.10.2019

Щосуботи проводиться вивчення польської мови – 9:00 год. (каб.15) та китайської – об 11:00 год. (каб.15).

Мови викладаються носіями мови-волонтерами з Польщі та Китаю. Курс можуть відвідувати учні інших шкіл Черкас.

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
        • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ



        Структура 2019-2020 навчального року:

        • І семестр: з 02.09.2019 по 30.12.2019
        • ІІ семестр: з 09.01.2020 по 29.05.2020

        Канікули:

        • осінні: з 28.10.2019 до 03.11.2019
        • зимові: з 31.12.2019 до 08.01.2020
        • проміжні: з 24.02.2020 до 01.03.2020
        • весняні: з 23.03.2019 до 29.03.2019

        Розклад дзвінків з 4.11.2019

        1 урок – 8.30-9.15
        2 урок – 9.25-10.10
        3 урок – 10.30-11.15
        4 урок – 11.35-12.20
        5 урок – 12.30-13.15
        6 урок – 13.25-14.10
        7 урок – 14.20-15.05
        8 урок – 15.15-16.00

        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

        Опитування

        Чи був ти на святі "Ми-роду козацького діти-2019?"

        Так - 27

        Ні - 17

        Вперше про нього чую - 3

        Чи сподобалось тобі це свято?

        Так - 26

        Ні - 8

        Мені байдуже - 7

        Чи варто проводити це свято надалі?

        Так, це традиція - 25

        Ні, воно застаріло - 3

        Його потрібно оновлювати - 16

        Мені байдуже - 2

        Чи ти знаєш, хто придумав це свято?

        Директор - 3

        Ананьєва Н.В. - 3

        Кірсанова Е.В. - 3

        Молчанов О.М. - 23

        Недзельська В.І. - 5

        Взяли із журналу - 7

        Що, на твою думку, потрібно зремонтувати першочергово?

        Закінчити фасад (вхідну групу) - 15

        Асфальтування з мощенням території - 32

        Інше - 4