Призери олімпіад

2017-2018 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Правознавство

  • Тараненко Катерина, 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А.

Французька мова

  • Коваль Нікіта, 10 клас, IІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Самохвалова Марія, 11 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г.

Хімія

  • Запорожець Олександр, 8 клас, І місце, вчитель Радько І.А.

Історія

  • Велько Катерина, 9 клас, IІ місце, вчитель Силенко В.А.

Українська мова та література

  • Швець Тетяна, 10 клас, IIІ місце, вчитель Гафінова Л.В.

Іспанська мова

  • Вороніна Аліна, 9 клас, ІII місце, вчитель Береславська В.І.

Призери III (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Правознавство

  • Дуда Катерина, 9 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А.
  • Тараненко Катерина, 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А.

Французька мова

  • Стригун Світлана, 9 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Коваль Нікіта, 10 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Самохвалова Марія, 11 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г.

Англійська мова

  • Тараненко Катерина, 9 клас, ІІ місце, вчитель Паіс Ю.В.
  • Скрипник Святослава, 9 клас, ІІ місце, вчитель Овчарова Н.А.
  • Дмитрук Вікторія, 9 клас, ІІ місце, вчитель Паіс Ю.В.
  • Лагутін Ілля, 11 клас, ІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д.

Німецька мова

  • Шпак Анастасія, 9 клас, І місце, вчитель Карнаухова Н.К.
  • Стрільчук Олександра, 11 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К.

Географія

  • ШвецьТетяна, 10 клас, ІІ місце, вчитель Копійка Л.В.

Хімія

  • Запорожець Олександр, 8 клас, І місце, вчитель Радько І.А.
  • Вороніна Аліна, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Радько І.А.

Історія

  • Шадріна Єлизавета, 8 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А.
  • Велько Катерина, 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А.

Українська мова та література

  • Швець Тетяна, 10 клас, І місце, вчитель Гафінова Л.В.

Іспанська мова

  • Вороніна Аліна, 9 клас, І місце, вчитель Береславська В.І.
  • Велько Катерина, 9 клас, ІІ місце, вчитель Береславська В.І.
  • Годлевська Валерія, 9 клас, ІІІ місце, вчитель Береславська В.І.
  • Курбет Катерина, 10 клас, І місце, вчитель Береславська В.І.
  • Атамась Михайло, 11 клас, І місце, вчитель Єгорова Ю.С. 


Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • Мироненко К.Є., 8 клас, І місце, вчитель Рабенко Ю.К. 
  • Улітова К.Б., 8 клас, ІІ місце, вчитель Світличний П.М.
  • Мацибока М.К., 8 клас, ІІ місце, вчитель Потьомкіна О.В.
  • Запорожець О.С., 8 клас, ІІ місце, вчитель Момот Ю.В.
  • Кушнір О.А., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Світличний П.М.
  • Шпак Є.Ю., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Момот Ю.В. 
  • Тараненко К.В., 9 клас, І місце, вчитель Паіс Ю.В. 
  • Скрипник С.В., 9 клас, ІІ місце, вчитель Овчарова Н.А.
  • Дмитрук В.В., 9 клас, ІІ місце, вчитель Паіс Ю.В. 
  • Дуда К.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Овчаренко Н.А. 
  • Котлова А.Л., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Овчаренко Н.А. 
  • Прилипко М.Є., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Вакуленко О.О. 
  • Варецький А. С., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Вакуленко О.О. 
  • Лагутін І.С., 11 клас, ІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д. 
  • Стрілецька П.В., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д. 
  • Швець Т.О., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Вакуленко О.О. 
  • Палій А.К., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Ткаченко Л.Д. 
  • Озеран К.Є., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Потьомкін В.М.


Німецька мова

  • Сіренок Р. Г., 8 клас, І місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Андрійченко Д. І., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Франко С. О., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Опанасюк А. М., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Шпак А. В., 9 клас, І місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Попович В. Ю., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Карнаухова Н.К. 
  • Карнаухова Н.К., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Стрільчук О. О.


Французька мова

  • Шадріна Є. П., 8 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Тав’єнко В.О., 8 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Стригун С.Ю., 9 клас, ІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Коцур І.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Коваль Н.Ю., 10 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г. 
  • Самохвалова М.В., 11 клас, І місце, вчитель Мокрушина Т.Г.


Іспанська мова

  • Велько К.О., 9 клас, ІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Годлевська В.Р., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Курбет К.Є., 10 клас, І місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Бабенко К.В., 10 клас, ІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Залозецька А.О., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Береславська В.І. 
  • Атамась М.С., 11 клас, І місце, вчитель Єгорова Ю.С.
  • Сухобрус А.О., 8 клас, І місце, вчитель Єгорова Ю.С.
  • Іваненко В.І., 8 клас, ІІ місце, вчитель Єгорова Ю.С. 
  • Вороніна А.І., 9 клас, І місце, вчитель Береславська В.І.


Історія

  • Бойченко М.І., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Шадріна Є.П., 8 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Кисіль Я.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Велько К.О., 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Годлевська В.Р., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Горбенко А.В., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Лотоцька К.О., 10 клас, ІІ місце, вчитель Силенко В.А.


Українська мова та література

  • Чуприна Н.О., 7 клас, ІІІ місце, вчитель Гафінова Л.В.
  • Запорожець О.С., 8 клас, ІІ місце, вчитель Третяк В.П. 
  • Дуда К.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Васіцька С.К. 
  • Швець Т.О., 10 клас, ІІ місце, вчитель Гафінова Л.В.


Географія

  • Авдієнко К.І., 7 клас, ІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Уклітова К.Б., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Сухобрус А.О., 8 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Горбенко А.В., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В. 
  • Швець Т.О., 10 клас, ІІ місце, вчитель Копійка Л.В.
  • Озірний В.О., 11 клас, ІІІ місце, вчитель Копійка Л.В.


Правознавство

  • Дуда К. О., 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Тараненко К. В., 9 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Масюк П. І., 11 клас, І місце, вчитель Силенко В.А. 
  • Охріменко В.О., 9 клас, ІІІ місце, вчитель Силенко В.А.


Хімія

  • Запорожець О.С., 8 клас, І місце, вчитель Радько І.А.


Біологія

  • Білецька М.О., 10 клас, ІІІ місце, вчитель Поурець Т.А.

 

 

2016-2017 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Англійська мова

  • Палійчук Павло Павлович, 11 – Б клас, II місце, вчитель Ткаченко Л.Д.

Французька мова

  • Самохвалова Марія Валеріївна, 10 – Б клас, III місце, вчитель Мокрушина Т.Г.

Історія

  • Велько Катерина Олександрівна, 8 – А клас, III місце, вчитель Силенко В.А.

Правознавство

  • Орел Єлизавета Михайлівна, 11 – А клас, I місце, вчитель Силенко В.А.
  • Проніна Владислава Ігорівна, 11 – А клас, II місце, вчитель Силенко В.А.

Українська мова і література

  • Швець Тетяна Олександрівна, 9 – А клас, III місце, вчитель Гафінова Л.В.

Призери III-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Українська мова і література

  • Швець Тетяна, 9 клас, I вчитель Гафінова Л.В.

Французька мова

  • Самохвалова Марія, 10 клас, I місце, вчитель Мокрушина Т.Г.
  • Чепурна Каріна, 10 клас, II місце, вчитель  Мокрушина Т.Г.
  • Шевцова Дар’я, 11 клас, II місце, вчитель  Мокрушина Т.Г.
  • Кравець Олександр, 11 клас, III місце, вчитель  Мокрушина Т.Г.

Німецька мова

  • Кудій Анна 11, клас, I Карнаухова Н.К
  • Кузьомінська Вікторія, 11 клас, II місце, вчитель  Карнаухова Н.К
  • Самойленко Поліна, 11 клас, III місце, вчитель Карнаухова Н.К

Англійська мова

  • Чугай Олексій, 10 клас, II місце, вчитель Юрлова Т.С.
  • Лагутін Ілля, 10 клас, II місце, вчитель Юрлова Т.С.
  • Палійчук Павло, 11 клас, II місце, вчитель Ткаченко Л.Д.
  • Озеран Ксенія, 10 клас, III місце, вчитель Потьомкін В.М.
  • Вознюк Іван, 11 клас, III місце, вчитель Вакуленко О.О.

Іспанська мова

  • Курбет Катерина, 9 клас, II місце, вчитель Береславська В.І.
  • Костьян Наталія, 10 клас, II місце, вчитель Єгорова Ю.С.
  • Залозецька Аліна, 9 клас, III місце, вчитель Береславська В.І.
  • Проніна Владислава, 11 клас, III місце, вчитель Береславська В.І.

Історія

  • Велько Катерина, 8 клас, I місце, вчитель Силенко В.А.

Правознавство

  • Дуда Катерина, 8 клас, I місце, вчитель Силенко В.А.
  • Орел Єлизавета, 11 клас, I місце, вчитель Силенко В.А.
  • Проніна Владислава, 11 клас, II місце, вчитель Силенко В.А.

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 

Англійська мова

  • Палійчук Павло Павлович, 11кл, II місце, вчитель Ткаченко Людмила Данилівна
  • Вознюк Іван Андрійович, 11кл, II місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Гнатенко Тетяна Олександрівна, 11кл, I місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Одокієнко Єлизавета Ігорівна, 11кл, III місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Сирота Микола Ігорович, 11кл, III місце, вчитель Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Потьомкін Антон Валерійович, 11кл, III місце, вчитель Ткаченко Людмила Данилівна
  • Лагутін Ілля Сергійович, 10кл, II місце, вчитель Юрлова Тетяна Сергіївна
  • Озеран Ксенія Євгеніївна, 10кл, II місце, вчитель Потьомкін Валерій Миколайович
  • Чугай Олексій Сергійович, 10кл, II місце, вчитель Юрлова Тетяна Сергіївна
  • Стрілецька Поліна Володимирівна, 10кл, III місце, вчитель Юрлова Тетяна Сергіївна
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Ухань Анна Олександрівна
  • Слізченко Вікторія Віталіївна, 9кл, III місце, вчитель Світличний Павло Миколайович
  • Дуда Катерина Олександрівна, 8кл, II місце, вчитель Овчарова Ніна Анатоліївна
  • Дмитрук Вікторія Володимирівна, 8кл, II місце, вчитель Паіс Юлія Валентинівна
  • Скрипник Святослава Віталіївна, 8кл, III місце, вчитель Овчарова Ніна Анатоліївна
  • Котлова Анна Леонідівна, 8кл, III місце, вчитель Овчарова Ніна Анатоліївна

Німецька мова

  • Кудій Анна, 11кл, I місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Камбур Владислав, 11кл, II місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Кузьомінська Вікторія, 11кл, III місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Тараненко Катерина, 8кл, I місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Попович Василь, 8кл, III місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Шпак Анастасія, 8кл, III місце, вчитель Карнаухова Надія Костянтинівна

Французька мова

  • Самохвалова Марія, 11кл, I місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Шевцова Дар’я, 11кл, II місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Кравець Олександр, 11кл, III місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Горовенко Руслана, 11кл, III місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Чепурна Каріна, 10кл, II місце, вчитель Саєнко Сергій Іванович 
  • Стригун Світлана, 8кл, II місце, вчитель Мокрушина Тетяна Григорівна

Іспанська мова

  • Проніна Владислава, 11кл, III місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Атамась Михайло, 10кл, III місце, вчитель Єгорова Юлія Сергіївна
  • Костьян Наталія, 10кл, II місце, вчитель Єгорова Юлія Сергіївна
  • Курбет Катерина, 9кл, II місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Залозецька Аліна, 9кл, III місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Коваленко Дар’я, 9кл, III місце, вчитель Єгорова Юлія Сергіївна
  • Вороніна Аліна, 8кл, I місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Велько Катерина, 8кл, I місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна
  • Годлевська Валерія, 8кл, II місце, вчитель Береславська Валентина Іванівна

Правознавство

  • Проніна Владислава Ігорівна, 11кл, I місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Орел Єлизавета Михайлівна, 11кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Семко Денис Вадимович, 10кл, III місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Дуда Катерина Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович

Біологія

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, III місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна
  • Улітова Каріна Борисівна, 7кл, III місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна
  • Тараненко Катерина Віталіївна, 8кл, I місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Поурець Тетяна Антонівна

Хімія

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, III місце, вчитель Радько Ірина Анатоліївна
  • Вороніна Аліна Ігорівна, 8кл, II місце, вчитель Радько Ірина Анатоліївна
  • Кузьомінська Вікторія Вадимівна, 11кл, III місце, вчитель Радько Ірина Анатоліївна

Історія

  • Велько Катерина Олександрівна, 8кл, I місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Кисіль Ярослава Сергіїївна, 8кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Горбенко Анастасія Валеріївна, 8кл, II місце, вчитель Силенко Валерій Анатолійович
  • Галкіна Катерина Олександрівна, 9кл, III місце, вчитель Сухенко Катерина Олегівна

Географія

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, II місце, вчитель Копійка Леонід Васильович
  • Тараненко Катерина Віталіївна, 8кл, II місце, вчитель Копійка Леонід Васильович
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Копійка Леонід Васильович

Астрономія

  • Авдєєнко Ксенія Андріївна, 6кл, III місце, вчитель Яковенко Людмила Миколаївна

Математика

  • Франко Роман Олександрович, 6кл, III місце, вчитель Клімова Валентина Володимирівна

Українська мова та література

  • Запорожець Олександр Станіславович, 7кл, II місце, вчитель Третяк Вікторія Павлівна
  • Дуда Катерина Олександрівна, 8кл, III місце, вчитель Васіцька Світлана Кузьмівна
  • Швець Тетяна Олександрівна, 9кл, II місце, вчитель Гафінова Любов Василівна

Усього переможців – 60 гімназистів.
I місце – 8 гімназистів
II місце – 27 гімназистів
III місце місце - 25 гімназистів

 

2015-2016 навчальний рік

Призери IV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Німецька мова

Земка Олена Валеріївна III місце, 11, вчитель Карнаухова Н.К.
Стрілецька Дарина Володимирівна III місце, 11, вчитель Карнаухова Н.К.

Англійська мова

Манжоленко Ірин Сергіївна III місце, 11, вчитель Вакуленко О. О.

Правознавство

Масюк Поліна Іванівна, III місце, 11, вчитель Силенко В. А.

 

Призери III (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Французька мова

  • Шарапа Олександра Юріївна I місце, 11, Мокрушина Т. Г.
  • Попович Ольга Юріївна III місце, 11, Мокрушина Т. Г.
  • Кравець Олександр Андрійович II місце, 10, Мокрушина Т. Г.
  • Шевцова Дар’я В’ячеславівна II місце, 10, Мокрушина Т. Г.
  • Палій Анастасія Косянтинівна II місце, 10, Мокрушина Т. Г.
  • Чепурна Каріна Анатоліївна II місце, 9, Саєнко С. І.
  • Шарапа Катерина Юріївна II місце, 11, Мокрушина Т. Г.
  • Самохвалова Марія Валеріївна I місце, 9, Мокрушина Т. Г.

Німецька мова

  • Земка Олена Валеріївна I місце, 11, Карнаухова Н.К.
  • Стрілецька Дарина Володимирівна II місце, 11, Карнаухова Н.К.
  • Чех Ярослав Олегович I місце, 10, Карнаухова Н.К.

Англійська мова

  • Манжоленко Ірин Сергіївна I місце, 11, Вакуленко О. О.
  • Швець Олександр Віталійович II місце, 11, Світличний П. М.
  • Палійчук Павло Павлович II місце, 10, Ткаченко Л. Д.
  • Лагутін Ілля Сергійович II місце, 9, Бєляєва Т. С.

Іспанська мова

  • Коваленко Анастасія Дмитрівна II місце, 11, Єгорова Ю. С.
  • Юрчина Катерина Сергіївна I місце, 11, Єгорова Ю. С.
  • Суярко Вікторія Ігорівна II місце, 10, Береславська В. І.
  • Костьян Наталія Іванівна I місце, 9, Єгорова Ю. С.

Історія

  • Чичиркоза Ігор Олександрович II місце, 11, Силенко В. А.
  • Слізченко Вікторія Віталіївна III місце, 8, Силенко В. А.
  • Швець Тетяна Олександрівна III місце, 8, Силенко В. А.

Правознавство

  • Чичиркоза Ігор Олександрович II місце, 11, Силенко В. А.
  • Слізченко Вікторія Віталіївна III місце, 8, Силенко В. А.
  • Швець Тетяна Олександрівна III місце, 8, Силенко В. А.

Інформатика

  • Попов Денис Дмитрович III місце, 10, Чех О. І.

Географія

  • Самохвалова Марія Валеріївна I місце, 9, Копійка Л. В.

Усього призерів – 28 осіб

  

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Українська мова та література

  • Дуда Катерина II 7 Васіцька Світлана Кузьмівна
  • Швець Тетяна III 8 Гафінова Любов Василівна

Англійська мова

  • Лотоцька Катерина Олегівна ІІІ 8 Ухань Анна Олександрівна
  • Ткаченко Роман Вадимович ІІІ 8 Кірсанова Естела Володимирівна
  • Лагутін Ілля Сергійович ІІ 9 Бєляєва Тетяна Сергіївна
  • Озерян Ксенія Євгеніївна ІІІ 9 Потьомкіна Ольга Василівна
  • Стрілецька Поліна Володимирівна ІІІ 9 Бєляєва Тетяна Сергіївна
  • Палійчук Павло Павлович І 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Кудій Анна Анатоліївна ІІІ 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Кукленко Поліна Богданівна ІІІ 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Потьомкін Антон Валерійович ІІІ 10 Ткаченко Людмила Данілівна
  • Швець Олександр Віталійович І 11 Світличний Павло Миколайович
  • Манжоленко Ірина Сергіївна І 11 Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Красюк Роман Віталійович ІІІ 11 Потьомкін Валерій Миколайович
  • Огаджанян Арсен Альбертович ІІІ 11 Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Салтанова Анна Андріївна ІІІ 11 Вакуленко Ольга Олексіївна
  • Угорчук Арсеній Вікторович ІІІ 11 Світличний Павло Миколайович

Французька мова

  • Чепурна Каріна Анатоліївна ІІ 9 Саєнко Сергій Іванович
  • Палій Анастасія Костянтинівна ІІ 10 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Шевцова Дарія В’ячеславівна ІІ 10 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Кравець Олександр Андрійович ІІI 10 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Шарапа Олександра Юріївна І 11 Мокрушина Тетяна Григорівна
  • Попович Ольга Юріївна ІII 11 Мокрушина Тетяна Григорівна

Німецька мова

  • Чех Ярослав Олегович ІІ 10 Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Бєльська Анна Дмитрівна IIІ 10 Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Земка Олена Валеріївна І 11 Карнаухова Надія Костянтинівна
  • Стрілецька Дарина Володимирівна ІІ 11 Карнаухова Надія Костянтинівна

Іспанська мова

  • Кобзюк Євген Юрійович І 8 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Клименко Олексій Дмитрович І 8 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Коваленко Дар'я Антонівна ІІ 8 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Курбет Катерина Євгенівна ІІІ 8 Береславська Валентина Іванівна
  • Костьян Наталія Іванівна ІІ 9 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Суярко Вікторія Ігорівна ІІІ 10 Береславська Валентина Іванівна
  • Юрчина Катерина Сергіївна І  11 Єгорова Юлія Сергіївна
  • Коваленко Анастасія Дмитрівна І  11 Єгорова Юлія Сергіївна

Історія

  • Слізченко Вікторія Віталіївна І 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Лотоцька Катерина Олегівна ІІ 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Галкіна Катерина Олександрівна ІІ 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Швець Тетяна Олександрівна ІІІ 8 Силенко Валерій Анатолійович
  • Задворська Дар’я Олександрівна ІІI 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Чичиркоза Ігор Олександрович І 11 Силенко Валерій Анатолійович

Правознавство

  • Стрільчук Олександра Сергіївна І 9 Силенко Валерій Анатолійович
  • Проніна Владислава Ігорівна І 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Орел Єлизавета Михайлівна І 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Масюк Поліна Іванівна I 10 Силенко Валерій Анатолійович
  • Угорчук Арсеній Вікторович I 11 Силенко Валерій Анатолійович

Хімія

  • Вороніна Аліна Ігорівна I 7 Радько Ірина Антоліївна
  • Дуда Катерина Олександрівна III 7 Радько Ірина Антоліївна

Екологія

  • Стрілецька Дарина Володимирівна III 11 Поурець Тетяна Антонівна

Фізика

  • Вороніна Аліна Ігорівна I 7 Яковенко Людмила Миколаївна
  • Дуда Катерина Олександрівна III 7 Яковенко Людмила Миколаївна

Біологія

  • Тараненко Катерина Віталіївна ІІ 7 Поурець Тетяна Антонівна
  • Годлевська Валерія Русланівна ІІІ 7 Поурець Тетяна Антонівна
  • Вороніна Аліна Ігорівна ІІІ 7 Поурець Тетяна Антонівна
  • Швець Тетяна Олександрівна ІІ 8 Поурець Тетяна Антонівна
  • Самохвалова Марія Валеріївна ІІ 9 Поурець Тетяна Антонівна

Географія

  • Тараненко Катерина Віталіївна II 7 Копійка Леонід Васильович
  • Швець Тетяна Олександрівна III 8 Копійка Леонід Васильович
  • Самохвалова Марія Валеріївна I 9 Копійка Леонід Васильович

Математика

  • Запорожець Олександр Станіславович I 6 Рожков Ігор Вікторович

Інформатика

  • Попов Денис Дмитрович ІI 11 Чех Олег Ігорович

Усього призерів:61 особа (1 місце - 17; 2 місце – 19; 3 місце - 25)

2014-2015 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

11 клас

  • ІІІ Кулик Денис Олегович, 11-А; вчитель Вакуленко О. О.

Німецька мова

10 клас

  • ІІІ Самойленко Поліна Сергіївна, 10-А; вчитель Карнаухова Н.К.

Французька мова

11 клас

  • ІІІ Смірнова Єлизавета Андріївна, 11-А; вчитель Саєнко С.І.

10 клас

  • ІІІ Шарапа Катерина Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

Географія

8 клас

  • ІІІ Самохвалова Марія Валеріївна, 8-Б, вчитель Копійка Л.В.

 

Призери ІII (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

11 клас

  • І Кулик Денис Олегович, 11-А; вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Кравець Валентина Аркадіївна, 11-А; вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Коваленко Амелія Миколаївна, 11-А; вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІ Александрова Дарина Миколаївна ,11-А; вчитель Потьомкін В. М.

10 клас

  • І Швець Олександр Віталійович, 10-Б; вчитель Світличний П. М.
  • ІІ Красюк Роман Віталійович, 10-Б; вчитель Потьомкін В. М.

Німецька мова

10 клас

  • І Стрілецька Дарина Володимирівна, 10-А; вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІ Самойленко Поліна Сергіївна, 10-А; вчитель Карнаухова Н.К.

9 клас

  • І Камбур Владислав Вікторович, 9-Б; вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІІ Чех Ярослав Олегович, 9-Б; вчитель Карнаухова Н.К.

Французька мова

11 клас

  • І Смірнова Єлизавета Андріївна, 11-А; вчитель Саєнко С.І.
  • ІІІ Рибченко Дарина Олександрівна, 11-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Білоус Валерія В'ячеславівна , 11-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

10 клас

  • І Шарапа Катерина Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІ Шарапа Олександра Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Попович Ольга Юріївна, 10-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

9 клас

  • ІІ Палій Анастасія Костянтинівна, 9- Б; вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Шевцова Дар’я В'ячеславівна , 9-Б; вчитель Мокрушина Т.Г.

Історія

10 клас

  • ІІ Чичиркоза Ігор Олександрович, 10-А, вчитель, Силенко В.А.
  • ІІ Горбунов Михайло Олександрович, 11-А, вчитель Силенко В.А.

Географія

8 клас

  • ІІ Самохвалова Марія Валеріївна, 8-Б, вчитель Копійка Л.В..

Біологія

8 клас

  • ІІ Самохвалова Марія Валеріївна, 8-Б, вчитель Поурець Т.А.

 

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

11 клас

  • І Кулик Денис Олегович, 11-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Кравець Валентина Аркадіївна, 11-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ Коваленко Амелія Миколаївна11-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІ Александрова Дарина Миколаївна 11-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІІ Зражевський Кирило Сергійович 11-Б вчитель Потьомкін В. М.

10 клас

  • І Красюк Роман 10-Б вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІ Швець Олександр 10-Б вчитель Світличний П. М.
  • ІІІ Земка Олена 10-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІІ Вєпрєва Вероніка 10-А вчитель Потьомкін В. М.

9 клас

  • ІІ Палійчук Павло,9-Б вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІІ Орлова Марія,9-А вчитель Хворстанцева Н. В.
  • ІІІ Женжеруха Андрій,9-Б вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Огнєвой Максим,9-А вчитель Вакуленко О. О.

8 клас

  • І Лагутін Ілля Сергійович, 8-А вчитель Бєляєва Т. С.
  • ІІІ Стрілецька Поліна Володимирівна,8-А вчитель Бєляєва Т. С.
  • ІІІ Озеран Ксенія Євгеніївна,8-Б вчитель Потьомкіна О.В.

Німецька мова

10 клас

  • І Стрілецька Дарина , 10-А вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІ Самойленко Поліна, 10-А вчитель Карнаухова Н.К.

9 клас

  • ІІ Чех Ярослав, 9-Б вчитель Карнаухова Н.К.
  • ІІІ Камбур Владислав, 9-Б вчитель Карнаухова Н.К.

8 клас

  • ІІ Ласінський Богдан, 8-А вчитель Карнаухова Н.К.

Французька мова

11 клас

  • І Смірнова Єлизавета, 11-А,вчитель Саєнко С.І.
  • ІІ Рибченко Дарина, 11-Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Білоус Валерія, 11-Б вчитель Мокрушина Т.Г.

10 клас

  • І Шарапа Олександра, 10-Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІ Шарапа Катерина , 10-Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Попович Ольга, 10-Б вчитель Мокрушина Т.Г.

9 клас

  • І Палій Анастасія, 9- Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІІ Шевцова Дар’я 9-Б вчитель Мокрушина Т.Г.

8 клас

  • І Самохвалова Марія, 8 -Б вчитель Мокрушина Т.Г.
  • ІІ Чепурна Каріна, 8-А вчитель Мокрушина Т.Г.

Математика

  • І Каштан В'ячеслав, 6 -Б вчитель Клімова В. В.

Історія

  • ІІІ Горбунов Михайло 11-А вчитель Силенко В.А.
  • ІІІ Пентій Нікіта 11-Б вчитель Силенко В.А.
  • ІІ Чичиркоза Ігор 10-А вчитель Силенко В.А.
  • ІІІ Кудій Анна 9-А вчитель Силенко В.А.

Фізика

  • ІІІ Слізченко Вікторія 7-А вчитель Яковенко Л. М.

Географія

  • ІІ Самохвалова Марія 8-Б вчитель Копійка Л. В.

Біологія

  • І Слізченко Вікторія 7-А вчитель Поурець Т А.
  • ІІІ Півторак Анна 7-А вчитель Поурець Т. А.

Українська мова та література

11 клас

  • ІІ Черевишня Марія 11-Б вчитель Гафінова Л. В.

10 клас

  • ІІІ Стрілецька Дарина 10-А вчитель Коритан Н.І.

7 клас

  • ІІ Швець Тетяна 7-А вчитель Гафінова Л. В.
  • ІІІ Самохвалова Марія 8-Б вчитель Васіцька С. К.

Хімія

  • ІІІ Пожарова Мілена 7 -А вчитель Радько І. А.


2013-2014 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Іспанська мова

  • ІІІ Ляшенко Карина 11-А вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І Земка Олена 9-А (за 10) вчитель Бойко В. С.

Французьська мова

  • ІІІ Шарапа Катерина 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Смирнова Єлизавета 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • І Палій Максим 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Волкова Аліна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Павляк Анна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.

Правознавство

  • ІІ Кравець Валентина 10-А вчитель Силенко В. А.

Призери ІII (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • ІІ Александрова Дарина 10-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІ Манжоленко Ірина 10-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІІ Кравець Валентина 10-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Зражевський Кирило 10-А вчитель Кірсанова Е. В.

Іспанська мова

  • ІІ Юрчина Катерина 9- А вчитель Єгорова Ю. С.
  • ІІІ Коваленко Анастасія 9-А вчитель Єгорова Ю. С.
  • І Случинська Валерія 10-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІ Черевишня Марія 10-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІ Ганенко Юлія 10-А вчитель Береславська В. І.
  • І Ляшенко Карина 11-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Савісько Мирослава 11-А вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І Земка Олена 9-А (за 10) вчитель Бойко В. С.
  • І Стрілецька Дарина 9-А вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Самойленко Поліна 9-А вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І Шарапа Катерина 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Шарапа Олександра 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Попович Ольга 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Білоус Валерія 10-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Смирнова Єлизавета 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • І Мамайсур Анастасія 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІПалій Максим 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІПавляк Анна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІВолкова Аліна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.

Історія

  • ІІ Кудій Анна 8-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Задворська Дар’я 8- А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Чичиркоза Ігор 9-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Мельник Дарина 10-Б вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Горбунов Михайло 10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Савісько Мирослава 11-А вчитель Силенко В. А.

Правознавство

  • ІІІ Сіренко Олександра 9-Б вчитель Силенко В. А.
  • І Случинська Валерія 10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Кравець Валентина 10-А вчитель Силенко В. А.
  • І Ляпота Владислав 11-А вчитель Силенко В. А.

 

Призери ІI (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • IІ Новікова Василіса   8-А вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІІ Камбур Владислав 8-Б вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Женжеруха Андрій 8-Б вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Проніна Владислава 8-А вчитель Хворостанцева Н. В.
  • ІІІ Красюк Роман  9-Б вчитель Потьомкіна О. В.
  • ІІІ Швець Олександр   9-Б вчитель Світличний П. М.
  • ІІ Александрова Дарина 10-А вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІІ Кравець Валентина   10-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Манжоленко Ірина 10-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІІ Зражевський Кирило  10-А вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІІ Хомич Марія   11-А вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ Дробиш Юлія   11-А вчитель Вакуленко О. О.

Іспанська мова

  • ІІІ Кукленко Поліна   8-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Суярко Вікторія   8- А вчитель Береславська В. І.
  • І Коваленко Анастасія 9-А вчитель Єгорова Ю. С.
  • ІІ Юрчина Катерина   9- А вчитель Єгорова Ю. С.
  • І Случинська Валерія  10-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІ Черевишня Марія   10-Б вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Ганенко Юлія  10-Б вчитель Береславська В. І.
  • І Савісько Мирослава  11-А вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ Ляшенко Карина 11-А вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І Земка Олена   9-А (за 10) вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Самойленко Поліна   9-А   вчитель Бойко В. С.
  • І Стрілецька Дарина   9-А   вчитель Бойко В. С.
  • І Кузьомінська Вікторія   8-А   вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Бєльська Анна 8-А   вчитель Бойко В. С.
  • ІІ Ласінський Богдан   7-А (за 8)  вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І Палій Анастасія   8-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Шевцова Дар’я 8-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Шарапа Катерина   9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Шарапа Олександра   9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Попович Ольга 9-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Смирнова Єлизавета 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • ІІ Швайко Анастасія 10-А вчитель Саєнко С. І.
  • ІІ Білоус Валерія 10-Б вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І Палій Максим  11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Мамайсур Анастасія  11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ Павляк Анна   11-А вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ Волкова Аліна 11-А вчитель Мокрушина Т. Г.

Історія

  • І Кудій  Анна   8-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Задворська  Дар’я   8- А вчитель Силенко В. А.
  • І Чичиркоза Ігор 9-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Попов Денис   9- А вчитель Силенко В. А.
  • І Мельник Дарина 10-Б вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Горбунов   Михайло  10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ Азарова  Мар’яна 10-А вчитель Силенко В. А.
  • І Савісько Мирослава  11-А вчитель Силенко В. А.

Правознавство

  • ІІІ Палійчук  Павло   8-Б вчитель Силенко В. А.
  • І Сіренко Олександра  9-Б вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Кульбашна Інна 9-Б вчитель Силенко В. А.
  • І Случинська Валерія  10-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Кравець Валентина   10-А вчитель Силенко В. А.
  • І Ляпота Владислав 11-А вчитель Силенко В. А.
  • ІІ Володіна Дарина   11-А вчитель Силенко В. А.

Українська мова та література

  • 1. ІІ Стрілецька Дарина   9-А вчитель Коритан Н. І.
  • 2. ІІ Черевишня Марія   10-Б вчитель Гафінова Л. В.

Біологія

  • І Самохвалова Марія   7-Б вчитель Поурець Т.А.
  • ІІІ Попов Денис   9-А вчитель Поурець Т.А.

Хімія

  • ІІІ Євтушевська Ірина   7-А вчитель Радько І. А.
  • ІІІ Озеран Ксенія 7-Б вчитель Радько І. А.

Географія

  • ІІ Самохвалова Марія   7-Б вчитель Копійка Л. В.

Астрономія

  • ІІІ Пожарова Мілена   6-Б вчитель Копійка Л. В.

Російська мова та література

  • ІІІ Случинська Валерія 10-Б кл.  вчитель Яковлєва В. С.

Фізичне виховання

  • ІІІ Шиленко Антон 11-А кл.  вчитель Недзельська В. І.


2012-2013 навчальний рік

Призери ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Іспанська мова

  • ІII місце Ляшенко Карина, 10-А, вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • ІII місце Земка Олена, 8-А, вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І місце Мамайсур Анастасія, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІI місц Палій Максим, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІIІ місце Волкова Аліна, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІI місце Глущенко Наталія, 11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.

Історія

  • ІII місце Танчин Тетяна, 11-Б, вчитель Силенко В. А.

Правознавство

  • ІІ місце Банадисєва Анжела, 11-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Случинська Валерія, 9-А, вчитель Силенко В. А.

Фізичне виховання

  • ІІІ місце Прудивус Дана, 11-Б, вчитель Недзельська В. І.


Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • І місце Сологор Анна, 11-А, вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІ місце Танчин Тетяна, 11-Б, вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІ місце Александрова Дарина, 9-А, вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІ місце Коваленко Амелія, 9-А, вчитель Кірсанова Е. В.
  • ІІ місце Сухобрус Ігор, 10-А, вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ місце Кравець Валентина, 9-А, вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІІ місце Алфьоров Владислав, 10-А, вчитель Степаненко А. В.
  • ІІІ місце Андрущенко Денис, 11-Б, вчитель Падалко О. Ф.

Іспанська мова

  • І місце  Случинська Валерія,9-А, вчитель Береславська В. І.
  • І місце  Ляшенко Карина, 10-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІ місце Савісько Мирослава, 10-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІ місце Білан Аліна, 9-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ місце Богма Олена, 9-Б, вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ місце Голінько Віолетта, 9-А, вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І місце  Земка Олена, 8-А, вчитель Бойко В. С.
  • І місце  Коваленко Олександра,11-А, вчитель Бойко В. С.
  • ІІ місце Руденко Анастасія, 11-А, вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • І місце  Смирнова Єлизавета,9-А, вчитель Саєнко С. І.
  • ІІ місце Швайко Анастасія,9-А, вчитель Саєнко С. І.
  • ІІІ місце Білоус Валерія,9-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І місце  Палій Максим, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Мамайсур Анастасія,10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Волкова Аліна 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Глущенко Наталія,11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ місце Лисенко Ольга, 11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ місце Дашко Катерина,11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.

Російська мова та література

  • ІІІ місце Случинська Валерія,9-А, вчитель Яковлєва В. С.

Історія

  • ІІ місце Чичиркоза Ігор,8-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ місце Попов Денис,  8-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Савісько Мирослава,10-А, вчитель Силенко В. А.
  • І місце  Танчин Тетяна, 11-Б, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Пугач Нікіта  11-А, вчитель Силенко В. А.

Правознавство

  • І місце  Кравець Валентина, 9-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Случинська Валерія,9-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ місце Ганенко Юлія, 9-Б, вчитель Силенко В. А.
  • І місце  Мамайсур Анастасія,10-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Ляпота Владислав,10-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Банадисєва Анжела, 11-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ місце Сологор Анна,  11-А, вчитель Силенко В. А.

 

Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • І місце Красюк Роман, 8-Б, вчитель Потьомкіна О. В.
  • ІІ місце Швець Олександр, 8-Б, вчитель Ухань А. О.
  • I місце Стрілецька Дарина, 8-А, вчитель Степаненко А. В.
  • ІІІ місце Рясоченко Світлана, 8-Б, вчитель Степаненко А. В.
  • ІІІ місце Салтанова Анна, 8-Б, вчитель Степаненко А. В.
  • І місце Кравець Валентина, 9-А, вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ місце Александрова Дарина, 9-А, вчитель Потьомкін В. М.
  • ІІ місце Коваленко Амелія 9-А, вчитель Кірсанова Е. В.
  • І місце Сухобрус Ігор, 10-А, вчитель Вакуленко О. О.
  • ІІ місце Алфьоров Владислав, 10-А, вчитель Степаненко А. В.
  • ІІІ місце Хомич Марія, 10-А, вчитель Вакуленко О. О.
  • І місце Сологор Анна, 11-А, вчитель Ткаченко Л. Д.
  • ІІІ місце Андрущенко Денис, 11-Б, вчитель Падалко О. Ф.
  • ІІІ місце Танчин Тетяна, 11-Б, вчитель Ткаченко Л. Д.

Іспанська мова

  • І місце Коваленко Анастасія, 8-А, вчитель Шокарєва Р. О.
  • ІІ місце Одокієнко Єлізавета, 8- Б, вчитель Береславська В. І.
  • І місце Случинська Валерія, 9-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІ місце Білан Аліна, 9-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ місце Богма Олена, 9-Б, вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ місце Голінько Віолетта, 9-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІ місце Савісько Мирослава, 10-А, вчитель Береславська В. І.
  • ІІІ місце Ляшенко Карина, 10-А, вчитель Береславська В. І.

Німецька мова

  • І місце Земка Олена, 8-А, вчитель Бойко В. С.
  • ІІІ місце Самойленко Поліна, 8-А, вчитель Бойко В. С.
  • І місце Коваленко Олександра, 11-А, вчитель Бойко В. С.
  • ІІ місце Руденко Анастасія, 11-А, вчитель Бойко В. С.

Французька мова

  • ІІ місце Попович Ольга 8-Б вчитель Путря В. Ю.
  • ІІ місце Шарапа Катерина 8-Б вчитель Путря В. Ю.
  • ІІІ місце Шарапа Олександра, 8-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І місце Швайко Анастасія, 9-А, вчитель Саєнко С. І.
  • ІІ місце Смирнова Єлизавета, 9-А, вчитель Саєнко С. І.
  • ІІІ місце Домбровська Любов, 9-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ місце Білоус Валерія, 9-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • І місце Палій Максим, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Мамайсур Анастасія, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Волкова Аліна, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ місце Павляк Анна, 10-А, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІ місце Глущенко Наталія, 11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ місце Лисенко Ольга, 11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ місце Дашко Катерина, 11-Б, вчитель Мокрушина Т. Г.

Математика

  • ІІ місце Братцев Антон, 7-Б, вчитель Гришко В.І.
  • ІІІ місце Кузьомінська Вікторія, 7-Б, вчитель Гришко В.І.

Фізика

  • І місце Братцев Антон, 7-Б, вчитель Яковенко Л.М.

Біологія

  • ІІІ місце Чех Ярослав, 7-Б, вчитель Поурець Т.А.
  • ІІ місце Попов Денис, 8-А, вчитель Поурець Т.А.
  • ІІІ Случинська Валерія, 9-А, вчитель Поурець Т.А.

Хімія

  • ІІІ місце Чех Ярослав, 7-Б, вчитель Радько І.А.

Географія

  • ІІІ місце Попов Денис, 8-А, вчитель Копійка Л.В.
  • ІІІ місце Фіцак Андрій, 11-Б, вчитель Копійка Л.В.

Правознавство

  • І місце Случинська Валерія, 9-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Кравець Валентина, 9-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Ганенко Юлія 9-Б, вчитель Силенко В. А.
  • І місце Ляпота Владислав, 10-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Мамайсур Анастасія, 10-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Волкова Аліна, 10-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ місце Володіна Дарина, 10-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Банадисєва Анжела, 11-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Сологор Анна, 11-А, вчитель Силенко В. А.

Історія

  • І місце Чичиркоза Ігор, 8-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Журавель Артем, 8-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Попов Денис, 8-А, вчитель Силенко В. А.
  • ІІІ місце Мельник Дарина, 9-Б, вчитель Силенко В. А.
  • І місце Савісько Мирослава, 10-А, вчитель Силенко В. А.
  • І місце Танчин Тетяна, 11-Б, вчитель Силенко В. А.
  • ІІ місце Пугач Нікіта, 11-А, вчитель Силенко В. А.

Українська мова та література

  • ІІІ місце Стрілецька Дарина, 8-А, вчитель Коритан Н. І.
  • ІІІ місце Мамайсур Анастасія, 10-А, вчитель Третяк В. П.
  • ІІ місце Коваленко Олександра, 11-А, вчитель Васіцька С. К.

Фізична культура

  • I місце Продивус Дана, 10 клас, вчитель Недзельська В.І.
  • II місце Андрущенко Денис, 11 клас, вчитель Недзельська В.І.

 

Призери всеукраїнськиї конкурсів

Шевченківський конкурс

  • ІІІ місце Стрілецька Дарина, 8-А, вчитель Коритан Н. І.
  • І місце Черевишня Марія, 9-Б, вчитель Гафінова Л. В.
  • ІІІ місце Коваленко Олександра, 11-А, вчитель Васіцька С. К.

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

  • ІІІ місце Пожарова Мілена, 5-Б, вчитель Гафінова Л. В.
  • ІІІ місце Озеран Ксенія, 6-Б, вчитель Васіцька С. К.
  • ІІІ місце Новікова Василина, 7-А, вчитель Коритан Н. І.
  • ІІ місце Коваленко Олександра, 11-А, вчитель Васіцька С. К.
  • ІІІ місце Случинська Валерія, 9-А, вчитель Васіцька С. К.

 

2011-2012 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Правознавство

  • І місце МАМАЙСУР АНАСТАСІЯ,9 клас,вчитель Силенко В.А.
  • II місце КАЛЬЧУК АЛЬОНА,11 клас,вчитель Силенко В.А.
  • III місце ЛЯПОТА ВЛАДИСЛАВ,9 клас. вчитель Силенко В. А.

Іспанська мова

  • III місце. ЛЯШЕНКО КАРИНА,9 клас,вчитель Береславська В.І

Французьська мова

  • I місце.ПАЛІЙ МАКСИМ,9 клас,вчителька Мокрушина Т.Г.
  • II місце.БЕГМЕНКО ВІТАЛІЙ,11 клас,вчителька Мокрушина Т.Г.

Німецька мова

  • II місце,ВАЛЄЄВА НАТАЛІЯ,11 клас,вчитель Бойко В.С.

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Французьська мова

  • 1 Бегменко Віталій 11-Б кл. І м. уч. Мокрушина Т.Г.
  • 2 Цимбал Дарина 11-Б кл. ІІ м. уч. Мокрушина Т.Г.
  • 3 Дем’яненко Владислав 11-Б кл. ІІІ м. уч. Мокрушина Т.Г.
  • 4 Глущенко Наталія 10-Б кл. І м. уч. Мокрушина Т.Г.
  • 5 Палій Максим 9-А кл. І м. уч. Мокрушина Т.Г.
  • 6 Мамайсур Анастасія 9-А кл. ІІ м. уч. Мокрушина Т.Г.
  • 7 Волкова Аліна 9-А кл. ІІ м. уч. Мокрушина Т.Г.
  • 8 Мокрушина Марія 9-А кл. ІІІ м. уч. Мокрушина Т.Г.

Англійська мова

  • 1 Мошковська Юлія 11-Б кл. ІІ м. уч. Степаненко А.В.
  • 2 Алієва Ельнара 11-Б кл. ІІІ м. уч. Ткаченко Л.Д.
  • 3 Матрьоніна Анастасія 11-А кл. ІІІ м. уч. Ткаченко Л.Д.
  • 4 Дробиш Юлія 10-Б кл. ІІ м. уч. Ткаченко Л.Д.
  • 5 Сухобрус Ігор 9-А кл. І м. уч. Вакуленко О.О.

Німецька мова

  • 1 Валєєва Наталія 11- А кл. І м. уч. Бойко В.С.
  • 2 Галич Марина 11-А кл. ІІІ м. уч. Бойко В.С.
  • 3 Амеліна Юлія 11-Б кл. ІІІ м. уч. Бойко В.С.
  • 4 Васильєва Анна 11-А кл. ІІІ м. уч. Бойко В.С.
  • 5 Коваленко Олександра 10-А кл. І м. уч. Бойко В.С.
  • 6 Руденко Анастасія 10-А кл. ІІІ м. уч. Бойко В.С.

Іспанська мова

  • 1 Абрамова Валерія 11-А кл. І м. уч. Шокарєва Р.О.
  • 2 Авдєєнко Злата 11-А кл. ІІ м. уч. Шокарєва Р.О.
  • 3 Озеран Марія 11-А кл. ІІ м. уч. Шокарєва Р.О.
  • 4 Ляшенко Каріна 9-А кл. І м. уч. Береславська В.І.
  • 5 Байбуз Вікторія 9-А кл. ІІІ м. уч. Береславська В.І.
  • 6 Савісько Мирослава 9-А кл. ІІІ м. уч. Береславська В.І.

Правознавство

  • 1 Кальчук Альона 11-Б кл. І м. уч. Силенко В. А.
  • 2 Авдєєнко Злата 11-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • 3 Банадисєва Анжела 10-А кл. І м. уч. Силенко В. А.
  • 4 Ляпота Владислав 9-А кл. І м. уч. Силенко В. А.
  • 5 Володіна Дарина 9-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • 6 Мамайсур Анастасія 9-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.

Історія

  • 1 Прітченко Оксана 11-Б кл. І м. уч. Силенко В.А.
  • 2 Васильєва Анна 11-А кл. ІІ м. уч. Силенко В.А.
  • 3 Савісько Мирослава 9-А кл. ІІ м. уч. Силенко В.А.
  • 4 Случинська Валерія 8-А кл. І м. уч. Силенко В.А.
  • 5 Кравець Валентина 8-А кл. ІІІ м. уч. Силенко В.А.

Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Українська мова та література

  • Авдєєнко Злата 11-А кл. ІІІ м. уч. Коритан Н. І.
  • Черевишня Марія 8-Б кл. ІІІ м. уч. Гафінова Л. В.
  • Стрілецька Дарина 7-А кл. І м. уч. Третяк В. П.

Російська мова

  • Тайбішлак Анна 11-Б кл. І м. уч. Яковлєва В. С.
  • Іванюк Валерія 10-А кл. ІІІ м. уч. Безнос Л. О.
  • Савісько Мирослава 9-А кл. ІІІ м. уч. Яковлєва В. С.

Французька мова

  • Бегменко Віталій 11-Б кл. І м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Цимбал Дарина 11-Б кл. ІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Дем'яненко Владислав 11-Б кл. ІІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Мирошник Катерина 11-Б кл. ІІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Глущенко Наталія 10-Б кл. ІІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Палій Максим 9-А кл. І м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Мамайсур Анастасія 9-А кл. ІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Волкова Аліна 9-А кл. ІІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Павляк Анна - Анастасія 9-А кл. ІІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Гончар Айа 8-А кл. І м. уч. Саєнко С. І.
  • Білоус Валерія 8-Б кл. ІІ м. уч. Мокрушина Т. Г.
  • Швайко Анастасія 8-А кл. ІІ м. уч. Саєнко С. І.
  • Салтанова Анна (8 кл.) 7-Б кл. ІІІ м. уч. Мирошник М. Я.
  • Попович Ольга (8 кл.) 7-Б кл. ІІІ м. уч. Мирошник М. Я.

Англійська мова

  • Мошковська Юлія 11-Б кл. І м. уч. Степаненко А. В.
  • Алієва Ельнара 11-Б кл. ІІІ м. уч. Ткаченко Л. Д.
  • Тайбішлак Анна 11-Б кл. ІІІ м. уч. Степаненко А. В.
  • Матрьоніна Анастасія 11-А кл. ІІІ м. уч. Ткаченко Л. Д.
  • Гапич Марія 11-Б кл. ІІІ м. уч. Потьомкін В. М.
  • Дробиш Юлія 10-Б кл. ІІІ м. уч. Ткаченко Л. Д.
  • Сухобрус Ігор 9-А кл. І м. уч. Вакуленко О. О.
  • Кравець Валентина 8-А кл. І м. уч. Вакуленко О. О.
  • Манжоленко Ірина 8-А кл. ІІ м. уч. Кірсанова Е. В.
  • Мазуровський Дмитро 8-А кл. ІІІ м. уч. Вакуленко О. О.

Німецька мова

  • Валєєва Наталія 11- А кл. І м. уч. Бойко В. С.
  • Галич Марина 11-А кл. ІІІ м. уч. Бойко В. С.
  • Амеліна Юлія 11-БА кл. ІІІ м. уч. Бойко В. С.
  • Васильєва Анна 11-А кл. ІІІ м. уч. Бойко В. С.
  • Коваленко Олександра 10-А кл. І м. уч. Бойко В. С.
  • Руденко Анастасія 10-А кл. ІІ м. уч. Бойко В. С.
  • Земка Олена (8 кл.) 7-А кл. ІІ м. уч. Бойко В. С.

Іспанська мова

  • Абрамова Валерія 11-А кл. І м. уч. Шокарєва Р. О.
  • Авдєєнко Злата 11-А кл. ІІ м. уч. Шокарєва Р. О.
  • Озеран Марія 11-А кл. ІІІ м. уч. Шокарєва Р. О.
  • Савісько Мирослава 9-А кл. І м. уч. Береславська В. І.
  • Ляшенко Каріна 9-А кл. ІІІ м. уч. Береславська В. І.
  • Байбуз Вікторія 9-А кл. ІІІ м. уч. Береславська В. І.
  • Случинська Валерія 8-А кл. І м. уч. Береславська В. І.
  • Коваленко Амелія 8-А кл. ІІ м. уч. Береславська В. І.
  • Черевишня Марія 8-Б кл. ІІІ м. уч. Береславська В. І.

Історія

  • Прітченко Оксана 11-Б кл. І м. уч. Силенко В. А.
  • Васильєва Анна 11-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Пугач Нікіта 10-А кл. ІІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Савісько Мирослава 9-А кл. І м. уч. Силенко В. А.
  • Алфьоров Владислав 9-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Случинська Валерія 8-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Кравець Валентина 8-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Ганенко Юлія 8-Б кл. І ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Рибченко Дарина 8-Б кл. ІІІ м. уч. Силенко В. А.

Правознавство

  • Авдєєнко Злата 11-А кл. І м. уч. Силенко В. А.
  • Кальчук Альона 11-Б кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Банадисєва Анжела 10-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Мамайсур Анастасія 9-А кл. І м. уч. Силенко В. А.
  • Ляпота Владислав 9-А кл. ІІ м. уч. Силенко В. А.
  • Володіна Дарина 9-А кл. ІІІ м. уч. Силенко В. А.

Географія

  • Фіцак Андрій 10-Б кл. ІІ м. уч. Копійка Л. В.
  • Пугач Нікіта 10-А кл. ІІІ м. уч. Копійка Л. В.
  • Александрова Дар'я 8-А кл. ІІІ м. уч. Копійка Л. В.

Екологія

  • Васильєва Анна 11-А кл. ІІ м. уч. Поурець Т. А.

Біологія

  • Случинська Валерія 8-А кл. ІІІ м. уч. Поурець Т. А.
  • Коваленко Анастасія 7-А кл. ІІІ м. уч. Поурець Т. А.

Математика

  • Братцев Антон 6-Б кл. І м. уч. Гришко В. І.
  • Кузьомінська Вікторія 6-А кл. І м. уч. Гришко В. І.

Хімія

  • Коваленко Анастасія 7-А кл. ІІ м. уч. Радько І. А.

Усього призерів: 70

2010-2011 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Іспанська мова

  • І місце Дяченко Вікторія 11-А кл. вчитель Шокарєва Р. О.
  • II місце Абрамова Валерія 10-А кл. вчитель Шокарєва Р. О.

Історія

  • III місце Танчин Тетяна 10-А кл. вчитель Силенко В. А.
  • III місце Сухобрус Ігор 8-А кл. вчитель Силенко В. А.

Німецька мова

  • І місце Валєєва Наталія 10-А кл. вчитель Бойко В. С.
  • III місце Коваленко Олександра 9-А кл. вчитель Бойко В. С.

Правознавство

  • II місце Банадисева Анжела 9-А кл. вчитель Силенко В. А.
  • III місце Кальчук Альона 10-Б кл. вчитель Силенко В. А.
  • III місце Бородай Анастасія 9-А кл. вчитель Силенко В. А.

Французька мова

  • II місце Бегменко Віталій 10-Б кл. вчитель Мокрушина Т. Г.
  • III місце Цимбал Дарія 10-Б кл. вчитель Мокрушина Т. Г.

 

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Іспанська мова

11 клас

  • Дяченко Вікторія І місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Харьковска Ольга II місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Лінінг В'ячеслав III місце вч. Шокарєва Р. О.

10 клас

  • Абрамова Валерія І місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Авдєєнко Злата ІІ місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Озеран Марія ІІI місце вч. Шокарєва Р. О.

Правознавство

11 клас

  • Чорноус Юлія І місце вчитель Силенко В. А.
  • Лінінг Вячеслів III місце місце вчитель Силенко В. А.

10 клас

  • Кальчук Альона І місце вчитель Силенко В. А.
  • Сологор Анна ІІ місце вчитель Силенко В. А.
  • Авдєєнко Злата ІІ місце вчитель Силенко В. А.

9 клас

  • Банадисєва Анжела І місце вчитель Силенко В. А.
  • Коваленко Олександра ІІ місце вчитель Силенко В. А.
  • Бородай Анастасія II місце вчитель Силенко В. А.

Французька мова

11 клас

  • Глущенко Андрій І місце вчитель Мокрушина Т. Г.
  • Нємцева Дарія ІІ місце вчитель Мокрушина Т. Г.
  • Головко Марина III місце місце вчитель Мокрушина Т. Г.

10 клас

  • Бегменко Віталій І місце вчитель Мокрушина Т. Г.
  • Тайбішлак Анна ІІ місце вчитель Мокрушина Т. Г.
  • Цимбал Дарія ІІ місце вчитель Мокрушина Т. Г.
  • Дем'яненко Владислав III місце місце вчитель Мокрушина Т. Г.
  • Мирошник Катерина III місце місце вчитель Мокрушина Т. Г.

9 клас

  • Глущенко Наталія III місце вчитель Мокрушина Т. Г.

Історія

10 клас

  • Танчин Тетяна І місце вчитель Силенко В. А.
  • Васильєва Анна ІІ місце вчитель Силенко В. А.
  • Прітченко Оксана III місце вчитель Силенко В. А.

9 клас

  • Шандра Олексій III місце вчитель Силенко В. А.

8 клас

  • Сухобрус Ігор ІІ місце вчитель Силенко В. А.
  • Савісько Мирослава ІІ місце вчитель Силенко В. А.

Німецька мова

11 клас

  • Седлецька Євгенія І місце вч. Бойко В. С.
  • Грибенюк Ігор III місце місце вч. Бойко В. С.

10 клас

  • Валєєва Наталія І місце вч. Бойко В. С.
  • Амеліна Юлія ІІ місце вч. Бойко В. С.
  • Галич Марина III місце місце вч. Бойко В. С.

9 клас

  • Коваленко Олександра І місце вч. Бойко В. С.
  • Ковтуненко Анна ІІ місце вч. Бойко В. С.

Англійська мова

11 клас

  • Дробиш Сергій 11-Б кл. І місце уч. Степаненко А. В.
  • Величкіна Вікторія 11-Б кл. ІІ місце уч. Світличний П. М.
  • Чубукіна Олена 11-Б кл. III місце уч. Хворостанцева Н. В.

10 клас

  • Гапич Марія 10-Б кл. ІІ місце уч. Потьомкін В. М.
  • Алієва Ельнара 10-Б кл. III місце уч. Ткаченко Л. Д.

9 клас

  • Дробиш Юлія 9-Б кл. ІІ місце уч. Ткаченко Л. Д.

 

Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Англійська мова

  • Величкіна Вікторія 11-Б кл. ІІ місце уч. Світличний П. М.
  • Дробиш Сергій 11-Б кл. III місце уч. Степаненко А. В.
  • Чубукіна Олена 11-Б кл. III місце уч. Хворостанцева Н. В.
  • Радько Катерина 11-А кл. III місце уч. Світличний П. М.
  • Гапич Марія 10-Б кл. ІІ місце уч. Потьомкін В. М.
  • Алієва Ельнара 10-Б кл. III місце уч. Ткаченко Л. Д.
  • Фатнєва Дарיя 10-А кл. III місце уч. Потьомкіна О. В.
  • Дробиш Юлія 9-Б кл. III місце уч. Ткаченко Л. Д.
  • Сухобрус Ігор 8-А кл. III місце уч. Вакуленко О. О.
  • Ляпота Владислав 8-А кл. III місце уч. Вакуленко О. О.

Французька мова

  • Глущенко Андрій 11-А кл. І місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Нємцева Дар'я 11-А кл. ІІ місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Головко Марина 11-Б кл. III місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Тайбішлак Анна 10-Б кл. І місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Бегменко Віталій 10-Б кл. ІІ місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Цимбал Дарина 10-Б кл. III місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Мірошник Катерина 10-Б кл. III місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Глущенко Наталія 9-Б кл. І місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Палій Максим 8-А кл. І місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Волкова Аліна 8-А кл. І місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Мокрушина Марія 8-А кл. ІІ місце уч. Мокрушина Т. Г.
  • Мамайсура Анастасія 8-А кл. III місце уч. Мокрушина Т. Г.

Німецька мова

  • Седлецька Євгенія 11-Б кл. І місце уч. Бойко В. С.
  • Грибенюк Ігор 11-Б кл. III місце уч. Бойко В. С.
  • Валєєва Наталія 10- А кл. І місце уч. Бойко В. С.
  • Галич Марина 10-А кл. III місце уч. Бойко В. С.
  • Коваленко Олександра 9-А кл. І місце уч. Бойко В. С.
  • Ковтуненко Анна 9-А кл. ІІ місце уч. Бойко В. С.

Іспанська мова

  • Дяченко Вікторія 11-А кл. І місце уч. Шокарєва Р. О.
  • Харьковська Ольга 11-А кл. ІІ місце уч. Шокарєва Р. О.
  • Лінінг В'ячеслав 11-А кл. III місце уч. Шокарєва Р. О.
  • Озеран Марія 10-А кл. І місце уч. Шокарєва Р. О.
  • Абрамова Валерія 10-А кл. ІІ місце уч. Шокарєва Р. О.
  • Авдєєнко Злата 10-А кл. III місце уч. Шокарєва Р. О.
  • Савісько Мирослава 8-А кл. І місце уч. Береславська В. І.
  • Мовчан Дарина 8-А кл. І місце уч. Береславська В. І.
  • Байбуз Вікторія 8-А кл. ІІ місце уч. Береславська В. І.

Історія

  • Полторадня Максим 11-А кл. III місце уч. Силенко В. А.
  • Васильєва Анна 10-А кл. ІІ місце уч. Силенко В. А.
  • Танчин Тетяна 10-А кл. ІІ місце уч. Силенко В. А.
  • Прітченко Оксана 10-Б кл. ІІ місце уч. Силенко В. А.
  • Шандра Олексій 9- Б к. ІІ місце уч. Карпенко Т. Ф.
  • Савісько Мирослава 8-А кл. І місце уч. Силенко В. А.
  • Сухобрус Ігор 8-А кл. ІІ місце уч. Силенко В. А.
  • Ляпота Владислав 8-А кл. III місце уч. Силенко В. А.

Правознавство

  • Чорноус Юлія 11-Б кл. І місце уч. Силенко В. А.
  • Лінінг В'ячеслав 11-А кл. III місце уч. Силенко В. А.
  • Кальчук Альона 10-Б кл. І місце уч. Силенко В. А.
  • Авдєєнко Злата 10-А кл. І місце уч. Силенко В. А.
  • Сологор Анна 10-А кл. ІІ місце уч. Силенко В. А.
  • Коваленко Олександра 9-А кл. І місце уч. Силенко В. А.
  • Бородай Анастасія 9-А кл. ІІ місце уч. Силенко В. А.
  • Банадисєва Анжела 9-А кл. ІІ місце уч. Силенко В. А.
  • Панасенко Анастасія 9-А кл. III місце уч. Силенко В. А.

Географія

  • Фіцак Андрій 9-Б кл. III місце уч. Копійка Л. В.

Екологія

  • Васильєва Анна 10-А кл. ІІ місце уч. Поурець Т. А.
  • Чубукіна Олена 11-Б кл. III місце уч. Поурець Т. А.

Російська мова

  • Тайбішлак Анна 10-Б кл. І місце уч. Яковлєва В. С.
  • Головко Марина 11-Б кл. III місце уч. Безнос Л. О.

Українська мова та література

  • Дяченко Вікторія 11-А кл. ІІ місце уч. Коритан Н. І.
  • Величкіна Вікторія 11-Б кл. III місце уч. Гафінова Л. В.
  • Коваленко Олександра 9-А кл. II місце уч. Васіцька С. К.

 

2009-2010 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Французька мова

  • ІІІ 11-А Кравченко Надія вч. Мокрушина Т. Г.
  • III 10-А Нємцева Дарія вч. Мокрушина Т. Г.
  • III 10-А Глущенко Андрій вч. Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ 9-Б Бегменко Віталій вч. Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ 9-Б Цимбал Дарина вч. Мокрушина Т. Г.
  • ІІІ 9-Б Тайбішлак Анна вч. Мокрушина Т. Г.

Німецька мова

  • ІІ 9-А Валєєва Наталія вч. Бойко В. С.

Англійська мова

  • ІІ 10-Б Величкіна Вікторія вч. Світличний П. М.

Іспанська мова

  • ІІ 11-Б Хірвоніна Ксенія вч. Береславська В. І.
  • ІІІ 11-Б Хряпак Катерина вч. Береславська В. І.
  • ІІІ 10-А Дяченко Вікторія вч. Шокарєва Р. О.
  • ІІ 9-А Абрамова Валерія вч. Шокарєва Р. О.

Правознавство

  • І 9-А Кальчук Альона вч. Силенко В. А.
  • ІІ 9-А Авдєєнко Злата вч. Силенко В. А.
  • ІІ 10-Б Чорноус Юлія вч. Силенко В. А.
  • ІІІ 10-А Лінінг Вячеслав вч. Силенко В. А.

Історія

  • ІІ 9-А Танчин Тетяна вч. Силенко В. А.
  • ІІІ 9-А Васильєва Анна вч. Силенко В. А.

 

Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Іспанська мова

11 клас

  • Хірвоніна Ксенія Сергіївна І місце вч. Береславська В. І.
  • Хряпак Катерина Сергіївна ІІ місце вч. Береславська В. І.
  • Кириченко Ольга Олегівна ІІІ місце вч. Береславська В. І.

10 клас

  • Дяченко Вікторія Леонідівна І місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Лінінг В'ячеслав Віталійович ІІ місце вч. Шокарєва Р. О.

9 клас

  • Авдєєнко Злата Ігорівна І місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Озеран Марія Євгеніївна ІІ місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Абрамова Валерія Вікторівна ІІ місце вч. Шокарєва Р. О.

Французька мова

11 клас

  • Старовойтова Валерія Олександрівна І місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Кравченко Надія Сергіївна ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Вовк Наталія Ігорівна ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.

10 клас

  • Немцева Дарія Кирилівна ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Глущенко Андрій Олександрович ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.

9 клас

  • Тайбішлак Анна Михайлівна І місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Бегменко Віталій Валерійович ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Цимбал Дарина Петрівна ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Бурнатна Марина Михайлівна ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.

Німецька мова

11 клас

  • Галімов Ельдар Рауфович І місце вч. Бойко В. С.
  • Ілюшина Тетяна Володимирівна ІІ місце вч. Бойко В. С.
  • Богдан Вікторія Анатоліївна ІІІ місце вч. Бойко В. С.
  • Швець Ольга Геннадіївна ІІІ місце вч. Бойко В. С.

10 клас

  • Седлецька Євгенія Андріївна І місце вч. Бойко В. С.

9 клас

  • Валєєва Наталія Сергіївна І місце вч. Бойко В. С.
  • Галич Марина Андріївна ІІ місце вч. Бойко В. С.

Англійська мова

10 клас

  • Величкіна Вікторія Володимирівна І місце вч. Світличний П. М.

Історія

11 клас

  • Гавриленко Валерія Миколаївна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Мороз Аліна Олегівна ІІІ місце вч. Силенко В. А.

9 клас

  • Танчин Тетяна Святославівна I місце вч. Силенко В. А.
  • Васильєва Анна Вадимівна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Прітченко Оксана Анатоліївна ІІІ місце вч. Силенко В. А.

Біологія

11 клас

  • Вовк Наталія ІІІ місце вч. Поурець Т. А.

Правознавство

11 клас

  • Петренко Лілія Вікторівна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Швець Ольга Геннадіївна І місце вч. Силенко В. А.

10 клас

  • Чорноус Юлія Олександрівна ІI місце вч. Силенко В. А.
  • Лінінг В`ячеслав Віталійович І місце вч. Силенко В. А.

9 клас

  • Авдєєнко Злата Ігорівна I місце вч. Силенко В. А.
  • Кальчук Альона Олегівна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Сологор Анна Василівна ІІ місце вч. Силенко В. А.

 

Призери ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Іспанська мова

11 клас

  • Хряпак Катерина Сергіївна І місце вч. Береславська В. І.
  • Хірвоніна Ксенія Сергіївна ІІ місце вч. Береславська В. І.
  • Кириченко Ольга Олегівна ІІІ місце вч. Береславська В. І.

10 клас

  • Дяченко Вікторія Леонідівна І місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Лінінг В'ячеслав Віталійович ІІІ місце вч. Шокарєва Р. О.

9 клас

  • Озеран Марія Євгеніївна І місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Авдєєнко Злата Ігорівна ІІ місце вч. Шокарєва Р. О.
  • Абрамова Валерія Вікторівна ІІІ місце вч. Шокарєва Р. О.

Французька мова

11 клас

  • Старовойтова Валерія Олександрівна І місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Вовк Наталія Ігорівна ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Кравченко Надія Сергіївна ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Шендрик Андрій Володимирович ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.

10 клас

  • Глущенко Андрій Олександрович І місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Немцова Дарія Кирилівна І місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Негрій Марина Анатоліївна ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Головко Марина Петрівна ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.

9 клас

  • Бегменко Віталій Валерійович І місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Цимбал Дарина Петрівна ІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Тайбішлак Анна Михайлівна ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Брунатна Марина Михайлівна ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.

8 клас

  • Палій Максим Дмитрович ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.
  • Волкова Аліна Володимирівна ІІІ місце вч. Мокрушина Т. Г.

Німецька мова

11 клас

  • Галімов Ельдар Рауфович І місце вч. Бойко В. С.
  • Швець Ольга Геннадіївна ІІ місце вч. Бойко В. С.
  • Богдан Вікторія Анатоліївна ІІ місце вч. Бойко В. С.
  • Ілюшина Тетяна Володимирівна ІІІ місце вч. Бойко В. С.

10 клас

  • Седлецька Євгенія Андріївна І місце вч. Бойко В. С.

9 клас

  • Валєєва Наталія Сергіївна І місце вч. Бойко В. С.
  • Галич Марина Андріївна ІІ місце вч. Бойко В. С.

Англійська мова

11 клас

  • Желудов Антон Ігорович І місце вч. Ананьєва Н. В.
  • Гавриленко Валерія Миколіївна ІІ місце вч. Овчарова Н. А.

10 клас

  • Величкіна Вікторія Володимирівна І місце вч. Світличний П. М.
  • Гінкота Катерина Олександрівна І місце вч. Хворостанцева Н. В.

8 клас

  • Дробиш Юлія Анатоліївна ІІІ місце вч. Ткаченко Л. Д.

Історія

11 клас

  • Гавриленко Валерія Миколаївна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Мороз Аліна Олегівна ІІ місце вч. Силенко В. А.

10 клас

  • Полторадня Максим Юрійович ІІІ місце вч. Бережна В. В.

9 клас

  • Танчин Тетяна Святославівна I місце вч. Силенко В. А.
  • Прітченко Оксана Анатоліївна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Васильєва Анна Вадимівна ІІ місце вч. Силенко В. А.

Правознавство

11 клас

  • Петренко Лілія Вікторівна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Швець Ольга Геннадіївна ІІ місце вч. Силенко В. А.

10 клас

  • Чорноус Юлія Олександрівна І місце вч. Силенко В. А.
  • Лінінг В`ячеслав Віталійович ІІ місце вч. Силенко В. А.

9 клас

  • Авдєєнко Злата Ігорівна I місце вч. Силенко В. А.
  • Кальчук Альона Олегівна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Сологор Анна Василівна ІІ місце вч. Силенко В. А.
  • Озеран Марія Євгенівна ІІІ місце вч. Силенко В. А.

Українська мова

10 клас

  • Величкіна Вікторія Володимирівна ІІІ місце вч. Гафінова Л. В.

Географія

10 клас

  • Сухобрус Ігор Олегович І місце вч. Копійка Л. В.

Біологія

11 клас

  • Вовк Наталія Ігорівна ІІ місце вч. Поурець Т. А.

10 клас

  • Авдєєнко Злата Ігорівна ІІІ місце вч. Поурець Т. А.

 

2008-2009 навчальний рік

Призери IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Всього учасників — 19

Стали призерами — 13 (РЕКОРД ЗА ВСІ РОКИ ІСНУВАННЯ ПМГ)

Англійська мова

  • ЯКОВЕНКО ВАЛЕРІЯ, 11 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ
  • ВЕЛИЧКІНА ВІКТОРІЯ, 9 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ

Французька мова

  • СТАРОВОЙТОВА ВАЛЕРІЯ, 10 клас,ПЕРШЕ МІСЦЕ
  • РАДЬКО КАТЕРИНА, 9 клас, ПЕРШЕ МІСЦЕ
  • КРАВЧЕНКО НАДІЯ, 10 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ
  • ГЛУЩЕНКО АНДРІЙ, 9 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ
  • МОКРУШИНА НАТАЛІЯ, 11 клас, ТРЕТЄ МІСЦЕ

Іспанська мова

  • ШЕВЧЕНКО ІРИНА, 11 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ
  • ХІРВОНІНА КСЕНІЯ, 10 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ
  • ДЯЧЕНКО ВІКТОРІЯ, 9 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ

Німецька мова

  • ГАЛІМОВ ЕЛЬДАР, 10 клас, ДРУГЕ МІСЦЕ

Правознавство

  • ЛІНІНГ ВЯЧЕСЛАВ — ПЕРШЕ МІСЦЕ
  • КАЧАНОВА МАРІЯ — ДРУГЕ МІСЦЕ

Призерів підготували вчителі: Мокрушина Т. Г, Шокарєва Р. О, Силенко В. А, Бойко В. С, Береславська В. І, Світличний П. М.


Відредаговано 08.05.2018

Оголошення

21.10.2018
  • 24 листопада проводитиметься вивчення третіх іноземних мов: німецької о 10:00 (каб №15) польської о 13:00 (Каб.№15) та китайської о 10:00 у каб. №17
  • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом ЕЛЕКТРОННИЙ ЩОДЕННИК, звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
  • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
  • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
  • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
  • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
  • Трохи історії ПМГ
  • Гімназійне TV
  • Для вчителів: онлайн опитування

01.10.2018

Шановні гімназисти! Творчий колектив газети «Гімназист» запрошує Вас долучитися до створення нових номерів! Щоб приєднатися до колективу юних журналістів, напишіть, будь ласка, про своє бажання на електронну пошту gimnazyst.fcg@gmail.com та вкажіть наступні дані: прізвище, ім’я, клас у якому Ви навчаєтесь, контактний телефон. Чекаємо на творчі ідеї, пропозиції та матеріали про цікаві події з гімназійного життя на електронну адресу: gimnazyst.fcg@gmail.com

Колектив газети буде радий співпрацювати з Вами!

Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

Опитування

Куди варто перенести гімназійний сайт?

Залишити на своєму місці - 37

У Фейсбук - 0

У Інстаграм - 8

На Гугл-платформу - 0

До електронного щоденника - 0

На інший ресурс - 1

Мені байдуже - 2

Чи є у вас проблеми з електронним щоденником?

Так, у мене - 3

Так, у батьків - 2

Ні, все добре - 28

Були, але вже вирішені - 4

Батьки не можуть розібратись - 1

Є плутанина в оцінках - 8

Оціни роботу гардеробу

Добре - 12

Задовільно - 5

Незадовільно - 2

Потрібно його розширити - 10

Бажано там поставити відеонагляд - 4

Я ним не користуюсь - 7

Там пропадають речі - 1

Там неналежний догляд - 1

Як тобі виставка Я-КОЛЕКЦІОНЕР?

Добре - 20

Задовільно - 7

Незадовільно - 1

Вона лише для малечі - 8

Мені не подобається її формат - 1

Її не потрібно проводити - 1

Мені байуже - 2

Що тебе нервує в гімназії?

Надмірна кількість учнів - 0

Вільний доступ батьків - 4

Радіозвінки - 0

Однокласники - 0

Окремі вчителі - 6

Техічний персонал - 1

Надмірна кількість уроків - 4

Надмірна кількість домашніх завдань - 20

Інше - 1

Мене все влаштовує - 12