Стипендіати

2018-2019 навчальний рік

Стипендіати Президента України

  • Тараненко Катерина, 10 Б кл.
  • Запорожець Олександр, 9 Б кл.

Стипендіати Голови Черкаської облдержадміністрації

  • Швець Тетяна , 11А кл.
  • Велько Катерина , 10 А кл.
  • Коваль Нікіта, 11А кл.
  • Шпак Анастасія 10А кл.
  • Тараненко Катерина , 10 Б кл.
  • Запорожець Олександр, 9 Б кл.

Стипендіати Голови Черкаського міськвиконкому

  • Вороніна Аліна, 10А кл.
  • Онищак Олександр, 10Б кл.
  • Мізюн Артем, 10А кл.
  • Басиста Олександра, 4А кл.
  • Аксу Ясміна, 6А кл.

Стипендіати Президента України

 2014-2015 навчальний рік

  • Земка Олена, 10 клас (німецька мова)
  • Палій Максим, 11 клас, випускник 2014 р, (французька мова)

2013-2014 навчальний рік

  • Мамайсур Анастасія,11 клас (французька мова)

2012-2013 навчальний рік

  • ПАЛІЙ Максим, 10 клас (французька мова)
  • МАМАЙСУР Анастасія, 10 клас (правознавство)

2011-2012

  • ДЯЧЕНКО Вікторія (іспанська мова),
  • ВАЛЄЄВА Наталія (німецька мова)

2010-2011

  • КАЛЬЧУК Альона, 10-Б клас

2009-2010

  • ЛІНІНГ Вячеслав (правознавство)
  • СТАРОВОЙТОВА Валерія (французька мова)
  • РАДЬКО Катерина (французька мова)

2008-2009

  • СТАРОВОЙТОВА Валерія (французька мова)

2007-2008

  • МОКРУШИНА Наталія (французька мова)
  • ІОНАН Валерія (іспанська мова)

 

Губернатора області

 

2013-2014

  • Сологор Анна
  • Случинська Валерія
  • Земка Олена
  • Смірнова Єлизавета
  • Кравець Валентина
  • Коваленко Олександра
  • Танчин Тетяна

2009-2010

  • КРАЧЕНКО Надія
  • МОКРУШИНА Наталія
  • СТРЕЛЕЦЬКА Євгенія
  • ГАЛІМОВ Ельдар
  • ПІНЯЙЛОВА Марина
  • ДЯЧЕНКО Вікторія
  • ХІРВОНІНА Ксенія
  • ШЕВЧЕНКО Ірина
  • АВДЄЄНКО Злата
  • КИЗИРІЯ Анна

Стипендіати міського голови

2015-2016

  • Яковенко Антон з 11Б класу в номінації "За досягнення у прикладному мистецтві"
  • Самохвалова Марія з 9Б класу в номінаціі "За високі досягнення у вивченні базових дисциплін"
  • Прудиус Іван з 8Б класу в номінації "За високі досягнення в спорті"

2014-2015

  • Смірнова Єлизавета з 11А класу в номінаціі "За високі досягнення у вивченні базових дисциплін"
  • Яковенко Антон з 10Б класу в номінації "За досягнення у прикладному мистецтві"
  • Прудиус Іван з 7Б класу в номінації "За високі досягнення в спорті"

3013-2014

  • МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»
  • ВОЛКОВА АЛІНА, Номінація «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»

2011-2012

  • ВОЄВОДА НІКІТА та МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»
  • СУХОБРУС ІГОР,  Номінація «За високі досягнення у вивченні базових дисциплін»
  • МИХАЙЛЮК СВЯТОСЛАВ, Номінація «За високі досягнення в спорті»

2009-2010

  • ВОВК Наталія, у номінації «за успіхи у навчанні»

 

Стипендіати голови облдержадміністрації

2010-2011

  • Авдєєнко Злата, 10-А клас
  • Величкіна Вікторія, 11-Б клас
  • Валєєва Наталія, 10-А клас
  • Дяченко Вікторія, 11-А клас
  • Лінінг В'ячеслав, 11-А клас
  • Седлецька Євгенія, 11-Б клас
  • Танчин Тетяна, 10-А клас
  • Тайбішлак Анна, 10-Б клас

Відредаговано 10.11.2018

Оголошення

21.04.2019

Травень – вибори президента гімназії

21.04.2019

22 квітня о 18:00 проводитиметься засідання ради гімназії.

05.04.2019

27, 28, 29, 30 квітня та 1 травня – вихідні дні. 4 травня працюватимуть 10-11 класи (спарені уроки по розкладу суботи, а 11 травня – 1-11 класи за розкладом вівторка)

02.04.2019

Доброго дня усім! Починаємо комплектувати весняний номер газети "Гімназист". Надсилайте свої матеріали із заголовками та підписом авторства (фото в окремих файлах теж підписані) на електронну пошту газети mailto:gimnazyst.fcg@gmail.com

21.02.2019


31.01.2019

Вивчення третіх мов проводиться щосуботи: німецької о 10:00 (Ульрика Гертель) в каб. №15, та польської о 13:00 (Уршула Адамська) в каб. №15, китайської об 11:00 (Чжао Нань), каб. №17

31.01.2019

Навесні 2019 року гімназія знову обиратиме свою королеву, оскільки нині діюча королева гімназії – Дар’я Яремчук закінчує навчання у гімназії. Проект «Королева гімназії – 2019 » відбудеться у кілька етапів:

детальніше »

31.01.2019

        • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
        • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
        • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
        • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
        • З квітня 2018 року робота ПШ Райдуга припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
        • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
        • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
        • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ

        Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

        Опитування

        Чи хотів би ти в 10-11-х класах вибирати предмети?

        Так - 0

        Ні - 0