Медалісти Першої міської

"Відповідно до статті 23 Закону України "Про загальну середню освіту" для учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти встановлюються різні види морального стимулювання за високі досягнення у навчанні. 

Нагородження золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (далі - Золота медаль) та срібною медаллю "За досягнення у навчанні" (далі - Срібна медаль) є видом морального стимулювання випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти усіх типів і форм власності."

silver.jpgПоложення про золоту та срібну медаль

 
 

2016-2017 навчальний рік

Золота медаль:

  • Кузьомінська Вікторія
  • Плакасова Ксенія
  • Рева Валерія

Срібна медаль:

  • Хурані Лінда

2015-2016 навчальний рік

Золота медаль:

  • Васильєва Марія
  • Манжоленко Ірина

Срібна медаль:

  • Угорчук Арсеній

2014-2015 навчальний рік

Золота медаль:

  • Александрова Дарина
  • Білоус Валерія
  • Ганенко Юлія
  • Кравець Валентина
  • Рибченко Дарина
  • Случинська Валерія
  • Черевишня Марія

2013-2014 навчальний рік

Золота медаль:

  • Мамайсур Анастасія
  • Савісько Мирослава
  • Мовчан Дарина

2012-2013 навчальний рік

Золота медаль:

  • Коваленко Олександра

Срібна медаль:

  • Глущенко Наталія

2011-2012 навчальний рік

Золота медаль

  • Амеліна Юлія
  • Алієва Ельнара
  • Бегменко Віталій
  • Цимбал Дарина
  • Валєєва Наталія
  • Фатнєва Дарина

Срібна медаль

  • Авдєєнко Злата
  • Васильєва Анна

 

2010-2011 навчальний рік

Срібна медаль

  • Харьковська Ольга

 

2009-2010 навчальний рік

Золота медаль

  • Старовойтова Валерія
  • Богдан Вікторія
  • Хірвоніна Ксенія

Срібна медаль

  • Гавриленко Валерія
  • Шевченко Оксана
  • Герасимчук Діана

 

2008-2009 навчальний рік

Срібна медаль:
  • Половинко Марія Павлівна
  • Снєсарь Валерія Валеріївна

2007-2008 навчальний рік

Золота  медаль:

  • В’язовик Денис Володимирович
  • Капля Яніка Сергіївна
  • Мехніна Катерина Сергіївна
  • Сандул Марія Станіславівна
  • Непомнящих Євгенія Володимирівна
  • Марцинюк Анна Ігорівна
  • Скічко Олександр Олександрович
  • Ткачова Тетяна Олександрівна
  • Чепа Анастасія Володимирівна
  • Щедріна Марія Костянтинівна

Срібна  медаль:

  • Чубенко Олександра  Вікторівна 

2006-2007 навчальний рік

Золота  медаль:

  • Оганесян Тамара Артурівна
  • Римська Яна Валерівна
  • Булонська Соломія Ярославівна

Срібна  медаль:

  • Семиліт Дар’я Михайлівна 

2005-2006 навчальний рік


Золота медаль:

  • Гаращенко Анастасія
  • Гук Анна
  • Серебряков Михайло
  • Овчарова Дарія
  • Сурков Олександр
  • Шевченко Дарина


Срібна медаль:

  • Кривенко Анастасія
  • Трюхань Вікторія
  • Кузеванцева Олена
  • Пилипас Катерина
  • Архипенко Олена
  • Мирна Інга
  • Носань Ірина
  • Тацюк Катерина
  • Шмельова Наталія

2004-2005 навчальний рік

Золота  медаль:

  • Бегменко Андрій Валерійович
  • Володіна Анна Федорівна
  • Врабель Марія Олександрівна
  • Кіта Наталія Ігорівна
  • Кисельова Анна Андріївна
  • Кулаковська Валентина Валеріївна
  • Острицька Вікторія Павлівна
  • Поліщук  Ірина Вікторівна
  • Сенюта Анна Миколаївна
  • Світлична Анна Павлівна
  • Топорова   Ольга Вадимівна
  • Бурлакова Діана Сергіївна
  • Вікторова Єлена В’ячеславівна
  • Говорун Євгенія Петрівна
  • Давиденко Олександр Ігорович
  • Коваленко Вікторія Вікторівна
  • Кретов Дмитро Олександрович
  • Прохорова Ірина Олегівна
  • Оганесян Маргарита Артурівна

Срібна  медаль:

  • Пятковська Аліна Олександрівна
  • Решетняк Юлія Олександрівна
  • Химич Олександр Миколайович
  • Биков Олександр Маурійович

2003-2004 навчальний рік

Золота  медаль:

  • Абдіркіна Інна Олександрівна
  • Вій Катерина Миколаївна
  • Єфремова Олена Миколаївна
  • Бакуменко Марина Миколаївна
  • Божок Юрій Анатолійович
  • Добровольська Вікторія Валеріївна
  • Калініченко Анна Іванівна
  • Космина Марина Володимирівна
  • Покатілова Олена Ігорівна
  • Харлан Ольга Вікторівна
  • Шилко Анна Василівна
  • Мельник Ярослав Олександрович
  • Гаршина Олександра Євгеніївна

Срібна  медаль:

  • Маркута Оксана Петрівна
  • Ширяєва Олена Олександрівна
  • Борін Леонід Владиславович
  • Захарченко Аліна Олегівна
  • Тарасюк Галина Володимирівна

 

2002-2003 навчальний рік

Золота  медаль: 

  • Абоскалова Олена Анатоліївна
  • Гордієвська Ольга Костянтинівна
  • Дубинець Тетяна Миколаївна
  • Іоненко Юлія Василівна
  • Коваленко Леся Іванівна
  • Мар’янська Інеса Ігорівна
  • Оніщенко Надія Володимирівна
  • Прокопенко Олена Валеріївна

Срібна  медаль:

  • Нечипоренко Оксана Ігорівна
  • Тихонова Олена Олександрівна
  • Гафінов Василь Олегович
  • Журба Олег Олександрович
  • Сиротенко Ірина Сергіївна

 

2001-2002 навчальний рік

Золота  медаль:

  • Боброва Анастасія Сергіївна
  • Богдан Марина Анатоліївна
  • Носарєва Анастасія Валеріївна
  • Біла Катерина Геннадіївна
  • Євпак Віктор Миколайович
  • Іванова Ольга Олесівна
  • Рудика Олена Георгіївна
  • Сланова Тамара Варламівна

Срібна  медаль:

  • Бурба Анна Анатоліївна
  • Велівченко Віктор Олегович
  • Кириченко Ірина Володимирівна
  • Савенко Руслан Васильович
  • Соломаха Дмитро Миколайович
  • Соломко Олександр Володимирович
  • Тарасенко Ольга Олександрівна
  • Машаровська Юлія Олександрівна
  • Притиковська Вікторія Іванівна
  • Березовська Ірина Олексіївна
  • Каракоця Анастасія Анатолівна
  • Касаткіна Олена Сергіївна
  • Піковець Ігор Андрійович
  • Ткаченко Олександр Володимирович

 

2000-2001 навчальний рік

Золота  медаль:

  • Іщенко Алла Анатоліївна
  • Сапітон Денис В’ячеславович
  • Задувайло Людмила Миколаївна
  • Ярова Анна Олександрівна

Срібна  медаль:

  • Рудакова Наталія  Володимирівна
  • Цема Дар’я Олександрівна
  • Топчій Ірина  Олександрівна
  • Католік Оксана  Ігорівна
  • Рябцев Артем  Сергійович

 

1999-2000 навчальний рік

Золота  медаль:

  • Вустенко Віталіна Василівна
  • Гриценко Галина Григорівна
  • Гетьман Анна Данилівна
  • Лебідь Ольга Юріївна
  • Семенець Олена Володимирівна
  • Бушуєва Олена Володимирівна
  • Кабушка Богдана Володимирівна
  • Оліфер Світлана Миколаївна
  • Перепелиця Олена Олександрівна
  • Петренко Світлана Анатолівна
  • Приймак Ольга Іванівна
  • Стороженко Валерія Володимирівна
  • Хрипко Юлія Олегівна
  • Білоус Ярослава Леонідівна
  • Валова Юлія Ігорівна
  • Дзюбан Юрій Олександрович
  • Жовтобрюх Ірина Анатоліївна
  • Казмірук Наталія Володимирівна
  • Каменських Таїсія Павлівна
  • Качкалда Анна Юріївна
  • Коритан Інна В’ячеславівна
  • Мороз Тетяна Петрівна
  • Іноземцева Ольга Валеріївна
  • Семенова Анна Віталіївна
  • Лелюх Катерина Миколаївна

Срібна  медаль:

  • Грицай Лілія Петрівна
  • Коляда Ірина Юріївна
  • Шепель Дарія Василівна
  • Педченко Євгенія Миколаївна
  • Молчанова Олена Олександрівна
  • Яскевич Анна Сергіївна
  • Кротова Олена Володимирівна
  • Лутан Євгенія Петрівна
  • Пашіс Олена Олександрівна
  • Швець Олена Володимирівна

Відредаговано 26.08.2017

Оголошення

18.06.2018
  • Дирекція гімназії повідомляє про наявність вільних місць у 8, 9 та 10-х класах. Для вступу потрібно зареєструватись на співбесіду з англ. мови за тел. 337121. Призери міських олімпіад з англ. мови вступають без вступного випробування. Випробування проводяться у присутності батьків.
  • Рекомендована література для читання влітку 5-11 класи (оновлено)
  • Розподіл першокласників по класах можна взнати у секретаря директора, тел. 337121 з 6 липня 2018 р.
  • Увага! Вільних місць у 2-7-х класах немає, вступні випробування у ці класи не проводитимуться
  • Увага! ГІМНАЗІЙНА ФОРМА може бути виготовлена за адресою: вулиця Небесної Сотні, 105, Телефон: 0472-457-524. Батьки мають право вибрати іншого виробника
  • Загальна інформація про гімназійну форму
  • Думай про літо! Проведи цікаво літні канікули з волонтерами із США та Англії в Золотоноші в таборі МАКСИМУМ!  10 та 11 класи можуть навіть попрацювати помічниками волонтерів. Не барись!
  • З квітня 2018 року робота ПШ РАЙДУГА припинена. Набору на курси у 2018-2019 н.р. не оголошуватиметься.
  • 20 вересня 2016 року  відкрита ГАРЯЧА ЛІНІЯ – (0472) 56-60-88 з питань освіти, культури, молоді та спорту, що  працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
  • Трохи історії ПМГ
  • Гімназійне TV
  • Для вчителів: онлайн опитування


Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!