Творимо сайт разом: пятикласниця-каратистка Головня Ангеліна стала призеркою турніру
![](/uploads/content/pictures/10202/230/0-02-05-fd2d2c43fe79e4a50ae293d027d31cac84320250e7fc5d85c30edf24feff9bc7_1c6db01ef7e56c.jpg)
Головня Ангеліна учениця Першої міської гімназії 5-Б класу брала участь у ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ 2022 де виборола І місце в розділі командне ката 10-11 років, II місце в розділі ката годзю-рю 10-11 років (категорія А), ІІ місце в розділі ката годзю-рю 10-11 років (категорія С) та стала золотою та срібною призеркою всеукраїнського турніру який проходив в м. Одеса.
Ангеліна займається годзю-рю карате 3 роки. Тренери Земцов Артем Едуардович та Мельник Андрій Олександрович.
Попри всі труднощі воєнного часу: постійні вимкнення світла, повітряні тривоги, - наші діти наполегливо тренуються, навчаються і розвиваються! Ми переможемо!!