Партнерство та співпраця: десятикласники відвідали виставку мистецьких робіт випускників Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького
![](/uploads/content/pictures/10359/230/0-02-05-5677e0d933b46d8d4f824d38ca3433896932aff10638f2056b3bb15115c07faa_1c6db4c647959f.jpg)
13 березня гімназисти 10-х класів у рамках договору про співпрацю та з метою профорієнтації відвідали виставку мистецьких робіт випускників ЧНУ. Учні мали можливість ближче ознайомитись із специфікою навчального закладу, матеріально-технічною базою, отримати вичерпні відповіді на питання, що стосувалися спеціальностей, практичного застосування отриманих знань.
На виставці були представлені роботи різних стилів та напрямків: живопис, валяння із шерсті, кераміка, витинанки, ори гамі, комп’ютерна графіка. Особливо гімназистів зацікавило 3D-моделювання та створення анімацій. Саме цей курс користується високою популярністю й у студентів у розділі «Предмети на вибір». Зустріч відбулася у дружній атмосфері й спонукала десятикласників ретельніше обдумати вибір місця подальшого навчання.