Міжнародна діяльність: відбувся контактний семінар для освітян з України, Польщі та Німеччини.
![](/uploads/content/pictures/10768/230/405942092_24291322477180910_3546910326727651443_n.jpg)
На запрошення польських партнерів Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego вчителька англійської мови гімназії Науменко О.В. взяла участь у трьохсторонньому семінарі «Із двох зроби три – як організувати тристоронній обмін» , що проходив у м. Кшижова (Польща) з 23 по 26 листопада 2023. Протягом зустрічі учасники семінару взяли участь у різноманітних тренінгах : «Що таке обмін», «Приклади тренінгів на теми, що розглядаються під час обмінів (історична освіта, медіа-освіта, боротьба з дискримінацією, глобальна освіта…)», «Змістовна підготовка молоді до участі в обміні», «Щоденна рефлексія – як почуваєшся?», «Як реагувати на складні ситуації під час обміну?», «Партнерство», ознайомилися з правилами подання заявок та можливостями організації молодіжних трьохсторонніх зустрічей на теренах Польщі та Німеччини. Учасники семінару мали можливість зустрітись та поспілкуватись з представницею польсько-німецької співпраці молоді (ПНМС) Елізабет Ріттер.
Основна мета була досягнута - налагодження міжнародної співпраці та пошук партнерів, спілкування з колегами з різних країн, планування нових проєктів та подача заявки майбутнього молодіжного обміну між учнями нашої гімназії та молоддю з м. Каселя Німеччина та м. Богатиня, Польща.
![](/uploads/content/pictures/10768/230/406272563_883180783810523_5651555129428303759_n.jpg)