Проектна робота: 7-Б, «Усе починається з тебе»

20.01.2020

Протягом 2019-2020 н.р. 7 Б клас гімназії разом з класним керівником Мех Аллою Вікторівною працює у межах виховного проекту «Усе починається з тебе», що має на меті підвищення рівня самосвідомості, особистої відповідальності, формування сприйняття власного прикладу як необхідного елементу загальних позитивних змін у колективі.

У класі превалюють крайнощі: особисте лідерство з одного боку та пасивність і ведомість з іншого. Керівник проекту спрямовує діяльність колективу таким чином, щоб дати можливість кожній дитині розкритись і відчути свою цінність для класу. Окрім того форми роботи передбачають колективну творчість та залежність загального позитивного результату від скоординованих спільних зусиль.

Однією з улюблених форм роботи 7 Б класу є участь у квестах, під час яких діти можуть проявити свої знання, уміння брати відповідальність за власні рішення, поступатись власними амбіціями заради успішного подолання перешкод, домовлятись та доводити власну правоту. Командна робота сприяє дружності колективу, а спільні позитивні емоції є предметом обговорення протягом тривалого періоду. 

Учні класу успішно подолали усі перешкоди квесту «Велесова ніч». Захід мав на меті познайомити учнів з власне українською альтернативою традиційному Хелловіну, розширити кругозір, поглибити знання слов’янської міфології. Наступним етапам роботи у формі квесту у межах проекту була організація заходу до Дня української писемності та мови, під час якого діти могли закріпити свої позиції у колективі , поділитися знаннями, проявити ерудицію . Закріпити свої навички роботи у колективі і вміння блискавично реагувати , орієнтуватися в питанні та спроможність переконувати учні 7 Б могли під час Новорічного квесту, організованого спільно з працівниками Черкаської обласної бібліотеки ім.. В. Симоненка.

7 Б клас не залишався осторонь загальних гімназійних спортивних змагань , оскільки одним із завдань проекту є виховання цілісної здорової особистості, яка має на меті правильний спосіб життя та власним прикладом надихає інших. Команда класу гідно взяла участь у спортивних змаганнях 6-7 класів.

Виховний проект має на меті формування психологічно здорової особистості та сприятливого для неї оточення. Тому до роботи з дітьми була залучена соціально-психологічна служба гімназії , а також преставники патрульної поліції , які проводили бесіди та відпрацьовували практичні прийоми протистояння булінгу та кібербулінгу. Учні мали змогу поділитися власним досвідом отримати відповіді на наболілі запитання. У межах проекту з цього питання у класі проводяться тематичні засідання «Дружнього кола».

Благодійність – одне з ключових питань проекту «Усе починається з тебе». Оскільки співчуття , усвідомлення власної спроможності допомогти конкретному адресату є провідними якостями для формування свідомої особистості, учні класу регулярно беруть участь у благодійних акціях : збір продовольчої допомоги для передачі учасникам АТО, участь у благодійному ярмарку, збір макулатури в межах акції «Подаруй дереву кілечко» тощо.
7 Б клас активно цікавиться культурним життям міста , оскільки кожен з нас свідомий черкасець, якому близька історія міста, його мистецьке надбання. Також до участі у проекті долучаються і батьки класу. У листопаді 2019 року діти разом з батьками відвідали концерт «І пісня будить в буревіях віків» Черкаського академічного заслуженого українського народного хору. Захід був пронизаний алюзіями сучасного у подіях минулого , насичений патріотичними номерами та залишив глибокі враження у душі кожного.
Також у класі у межах проекту проводяться тематичні бесіди, ігри, «творчі посиденьки» у дружній атмосфері з метою формування цілісної особистості та дружного колективу.

Робота над проектом «Усе починається з тебе» продовжується у класі протягом другого семестру 2019-2020 н.р.

Оголошення

14.09.2020

18 вересня проводитимуться вибори президента ПМГ та голосування за Королеву гімназії. Вибори та голосування проводитимуться на подвір'ї гімназії. До голосування допускаються гімназисти з 8 до 11-х класів.

27.08.2020

Постановою Кабміну України адаптивний карантин подовжено до 31 жовтня 2020 року

27.07.2020
31.01.2019

    • Ліцензовані підготовка та екзаменування на отримання міжнародних мовних сертифікатів учнями та дорослими у центрі ОЛІМПУС
    • Шановні батьки! Якщо у Вас виникли проблеми з проектом «Електронний щоденник», звертайтесь до розробників програми за тел. 0631763400 або 0961188363 та 0990582219,  Viber: 380631763400
    • Відтепер, довідку можна замовити онлайн. Заходь і замов потрібний документ! 
    • Гімназійне самоврядування вже в Telegram: t.me/fcgweb
    • З 2016 року відкрита "гаряча" лінія Департаменту освіти та гуманітраної політики міськради – (0472) 56-60-88 з питань освіти, що працює з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00, а в п’ятницю з 08:00 до 16:00
    • Стипендіальна програма ЗАВТРА.UA
    • Дошка оголошень - БІОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЯ


    Бажаєте вчасно отримувати нові оголошення? залиште свою електронну адресу!

    Опитування

    Чи плануєш ти працювати в клубах та гуртках ПМГ?

    Так - 11

    Ні, немає вільного часу - 18

    Ще не знаю - 3

    Чи був ти членом якогось клубу чи гуртка ПМГ минулого року?

    Так, протягом року - 10

    Так, але не весь рік - 3

    Ні, не було можливості - 10

    Ні, не було цікавого мені гуртка - 7

    Чи відвідуєш ти клуби та гуртки поза ПМГ?

    Так, і не один - 18

    Інколи - 2

    Ні, немає часу - 11

    Що тебе не влаштовує в їдальні ПМГ?

    Все влаштовує - 9

    Високі ціни - 8

    Великі черги - 2

    Несмачна їжа - 7

    Грубий персонал - 2

    Інше - 2

    Чи готовий ти до ймовірного дист. навчання в Classroom?

    Так,я зберіг навички - 21

    Ні,я категорично проти - 10

    Прийдеться вчитись - 4

    Мені байдуже - 0